Mobilna aplikacja Giełdy Suplementów Pobierz naszą Aplikację mobilną

0 0 0 D
0 0 G
0 0 M
0 0 0 S

Odżywki na spalanie tkanki tłuszczowej - suplementy na rzeźbę

    Suplementy na rzeźbę przy odpowiednio zbilansowanej diecie mogą stanowić bardzo duże wsparcie w drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Stosowanie odżywek na spalanie tkanki tłuszczowej jest skutecznym sposobem na pozbycie się w szybkim tempie nadmiaru tłuszczu z organizmu. Co ważne suplementy na rzeźbę są w stanie pomóc nam utrzymać wymarzoną sylwetkę przez długi czas w dobrej formie. Dodatkowo należy pamiętać, że w okresie redukcyjnym podstawowym krokiem do sukcesu jest stopniowa eliminacja węglowodanów i organicznie kaloryczności spożywanych posiłków. Na pewno skuteczną pomocą będą odżywki na spalanie tkanki tłuszczowej. Wyżej wymienione działania są kluczem do uzyskania wspaniałej rzeźby.

Suplementy na rzeźbę- co to takiego?

     Do podstawowych suplementów na rzeźbę należy zaliczyć wszystkie rodzaje spalaczy tłuszczu. Spalacze tłuszczu to grupa suplementów, których przeznaczeniem jest pomoc w redukcji nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Zwane potocznie „fat burnerami”, charakteryzują się odpowiednią mieszanką składników, która podkręca szybkość przemiany materii oraz zwiększa temperaturę ciała. Efekt ten jest uzyskiwany zarówno podczas spoczynku, jak i w trakcie wysiłku fizycznego. Stąd też odżywki na spalanie tkanki tłuszczowej są najczęściej przyjmowane na czczo lub przed głównym posiłkiem. Celem jest nasilenie termogenezy i usprawnienie procesu trawienia poprzez stymulację metabolizmu.

Czy suplementy na rzeźbę działają?

    Wydanie jakiegokolwiek produktu na rynek suplementów i odżywek dla sportowców jest związane z przeprowadzeniem szeregu testów. Każde badanie ma na celu sprawdzenie zarówno skuteczności danego preparatu, jak i wyeliminowanie niepożądanych działań. W suplementach na rzeźbę, znajdziemy często kofeinę która odpowiadać będzie za ogólne pobudzenie organizmu, wyciągi z roślin np. mącznicy lekarskiej pozwalającej usuwać resztki wody podskórnej. Dodatkowo możemy natrafić na kapsaicynę która w znaczny sposób zwiększa wydatkowanie kalorii, oraz pobudza metabolizm.

Czy odżywki na spalanie tkanki tłuszczowej, czyli popularne 'fat burnery' są skuteczne?

    Otóż przy odpowiedniej diecie i dużej aktywności fizycznej w znacznym stopniu przyczynią się do redukcji tkanki tłuszczowej. Przyjęcie założenia, że samodzielne stosowanie preparatów na odchudzanie przyniesie korzyści, może okazać się zgubne. Bardzo często można spotkać się z sytuacją, w której konsumenci narzekają na brak efektów – co, jak się okazuje, jest podyktowane np. niezmienionymi nawykami żywieniowymi, niewłaściwym bilansem energetycznym bądź zbyt małą ilością ruchu.
Dobra i działająca odżywka na spalanie tkanki tłuszczowej będzie zawierała w swoim składzie właściwie dobrane proporcje działających substancji termogenicznych. Ważne, aby ich działanie było rzeczywiście odczuwalne i umożliwiało przeprowadzenie intensywnego treningu.

    Istnieje wiele metod, którymi można się posiłkować podczas okresu redukcyjnego. Jedną z nich jest stopniowe ograniczenie węglowodanów w diecie. Wówczas organizm przestawia się na spalanie tłuszczów i z nich czerpania energii do funkcjonowania. Oczywiście w celu pozbycia się nadmiaru tłuszczu niezbędny jest również ujemny bilans kaloryczny. Dieta to 70% sukcesu, jednak bez porządnego treningu nie ma szans na uzyskanie wymarzonych rezultatów.

Nutrex Lipo-6 Black 120kaps

Nutrex Lipo-6 Black informacje o produkcie:

Nutrex Lipo-6 Black to kompozycja optymalnie dobranych składników silnie wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej. Substancje wchodzące w skład Nutrex Lipo 6-Black pomagają redukować uczucie głodu, zwiększają poziom skupienia i koncentracji na treningu oraz podnoszą temperaturę ciała. Formuła kapsułek Nutrex Lipo-6 Black została opracowana w taki sposób, aby wchłaniały się jak najszybciej i działały jeszcze skuteczniej poprzez swoją skoncentrowaną formułę, która jest silniejsza od swoich poprzedników z linii Lipo-6 Black. Produkt Nutrex Lipo-6 Black został stworzony z myślą o osobach, które potrzebują wsparcia podczas redukcji tkanki tłuszczowej w postaci silnego i skutecznego spalacza, który działa szybko i aktywnie pomaga gubić kolejne kilogramy podczas ciężkich treningów!

 

Tabela składu
Skład w jednej porcji (1 kapsułka)
Chrom (jako pikolinian chromu) 100 mcg
Kofeina bezwodna 250 mg
N-Acetyl-L-Tyrozyna 110 mg
Paullinia Cupana (Paulinia guarana) (nasiona) 100 mg
Cytrus Eurantyum (Pomarańcza gorzka) (owoce) 60 mg
Capsicum Annuum (Papryczka roczna) (owoce) 5 mg
Piper Nigrum (Pieprz czarny) (owoce) 5 mg
Produktu wystarczy na około 40 dni treningowych.*
Składniki: żelatyna, mikrokrystaliczna celuloza, stearynian magnezu, dwutlenek tytanu, krzemionka.

 

Dawkowanie Nutrex Lipo-6 Black:

 • 1 kapsułka dwa razy dziennie

 

Uwagi:

 • Suplement diety  nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
 • Oferowane produkty zostały sklasyfikowane na podstawie kategorii składników odżywczych lub substancji charakteryzujących dany produkt.
 • Skład suplementu został podany w przeliczeniu na jedną porcję produktu zalecaną do spożycia.
 • Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
 • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
 • Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
 • Suplement diety należy przechowywać w temperaturze poniżej  25°C zwanej temperaturą pokojową.
 • Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania. (Przynajmniej 3 miesiące)
 • *Przelicznik zastosowany w odniesieniu do dawkowania producenta i założeniu 3 dni treningowych w tygodniu. 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie www.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Strong Girl SMART WEIGHT LOSS 120kaps

Strong Girl SMART WEIGHT LOSS informacje o produkcie:

Strong Girl SMART WEIGHT LOSS to spalacz dedykowany specjalnie dla kobiet, które potrzebują skutecznego produktu wspomagającego redukowanie poziomu tkanki tłuszczowej. Starannie wyselekcjonowane składniki zawarte w Strong Girl SMART WEIGHT LOSS pomagają przyśpieszyć metabolizm oraz zwiększają koncentrację i energię do treningu. Strong Girl SMART WEIGHT LOSS to połączenie termogeników i przeciwutleniaczy oraz substancji mocno pobudzających organizm. Ponadto, Strong Girl SMART WEIGHT LOSS wzbogacony jest także o substancje, których dostarczanie jest niezbędne dla kobiecego organizmu – witamina B6, B12 i D oraz kwas foliowy. Jest to spalacz, który zawiera wszystkie niezbędne składniki, aby pomóc każdej aktywnej kobiecie jeszcze szybciej wyrzeźbić upragnioną sylwetkę! 

Dlaczego Strong Girl SMART WEIGHT LOSS to niezwykły spalacz?

Cały sekret tego skutecznego preparatu odchudzającego dla kobiet tkwi w kompleksie odchudzającym powstałym na bazie wyciągów z roślin pochodzących z dalekiego wschodu. 

 • Tamaryndowiec malabarski ( Garcinia cambogia) to drzewo tropikalne pochodzące z Indii. Wyciągi z jego owoców stanowią podstawowy składnik wiodących na rynku preparatów wspomagających utratę masy ciała. W owocach tamaryndowca znajdują się wysokie ilości kwasu hydroksycytrynowego (HCA), który hamuje powstawanie tkanki tłuszczowej i pomaga zmniejszyć apetyt. Badania nad tą substancją prowadzi się już przeszło 40 lat!
 • Hibiskus to roślina nazywana również egipską czerwoną herbatą, ketmią lub malwą. Ze względu na obecność licznych antocyjanidyn ma charakter detoksykacyjny. Oprócz tego zmniejsza wchłanianie w jelitach, przyśpiesza metabolizm, działa moczopędnie oraz pomaga pozbyć się nadmiernej ilości wody z organizmu.
 • Caralluma fimbriata to składnik słynący z właściwości odchudzających. Efektem jego działania jest blokowanie przez zawarte w roślinie glikozydy, enzymów biorących udział w procesie budowania tkanki tłuszczowej w organizmie co skłania organizm do spalania istniejących już zapasów.
 • Yacon a konkretnie bulwy i liście są bogatym źródłem kwasów fenolowych i innych związków o właściwościach przeciwutleniających (polifenoli). Dodatkowo zawierając sporą ilość cukrów roślinnych. Ich zadaniem jest poprawa pracy układu trawiennego, a także utrzymanie właściwych warunków naturalnego środowiska dla flory bakteryjnej.

 

Tabela składu
Skład w jednej porcji (2 kapsułki)
Kompleks witaminowy  
Witamina D 100 IU
Witamina B12 1,2 mcg
Witamina B6 0,4 mg
Kwas Foliowy 200 mcg
Kompleks odchudzający 685 mg
Ekstrakt z zielonej kawy  
Owoc tamaryndowca Malabar  
Hibiskus  
Caralluma fimbriata  
Owoc Yacon  
Wyciąg z liści drzewa oliwnego  
Pokrzywa Indyjska  
Kompleks pobudzający 285 mg
Bezwodna cofeina   
Olej Amla   
Ekstrakt z Caraway  
Produktu wystarczy na około 60 dni treningowych.*
Składniki: dwutlenek krzemu - substancja przeciwzbrylająca, kapsułka (żelatyna - składniki otoczki).

 

Dawkowanie Strong Girl SMART WEIGHT LOSS:

 • Dzień 1 - 1 kapsułka, 1x dziennie
 • Dzień 2 i 3 - 2 kapsułki, 1x dziennie
 • Dzień 4 i kolejne - 2 kapsułki, 2x dziennie

 

Uwagi:

 • Suplement diety  nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
 • Oferowane produkty zostały sklasyfikowane na podstawie kategorii składników odżywczych lub substancji charakteryzujących dany produkt.
 • Skład suplementu został podany w przeliczeniu na jedną porcję produktu zalecaną do spożycia.
 • Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
 • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
 • Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
 • Suplement diety należy przechowywać w temperaturze poniżej  25°C zwanej temperaturą pokojową.
 • Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania. (Przynajmniej 3 miesiące)
 • *Przelicznik zastosowany w odniesieniu do dawkowania producenta i założeniu 3 dni treningowych w tygodniu. 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie www.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

MuscleTech Hydroxycut SX7 70kaps

MuscleTech Hydroxycut SX7 informacje o produkcie:

MuscleTech Hydroxycut SX7 to kompletna i skuteczna formuła wspomagająca redukcję tkanki tłuszczowej. Produkt ten wydajnie podnosi poziom energii i skupienia podczas treningu oraz mocno przyśpiesza metabolizm zapewniając długofalowe metabolizowanie tłuszczów. MuscleTech Hydroxycut SX7 polecany jest każdemu, kto poszukuje efektywnego wsparcia podczas redukcji wagi. Szerokie działanie MuscleTech Hydroxycut SX7 to produkt zapewniający nieocenioną pomoc podczas budowy beztłuszczowej masy ciała z jednoczesną utratą tkanki tłuszczowej oraz jeszcze lepszego skupienia podczas wyczerpującego, ciężkiego treningu.

W skład MuscleTech Hydroxycut SX7 wchodzi aż 7 składników aktywnych o zróżnicowanym działaniu m.in.:

 • kofeina - ma silne działanie pobudzające i termogeniczne, zwiększa poziom koncentracji
 • zielona kawa - mocny przeciwutleniacz, pomaga utrzymać optymalny poziom glukozy we krwi
 • zielona herbata - posiada silne właściwości antyoksydacyjne, bierze udział w procesach rozpadu tłuszczów
 • ekstrakt z nasion kakaowca - pomaga w hamowaniu uczucia głodu.

Podsumowując - MuscleTech Hydroxycut SX7 to idealny produkt dla osób potrzebujących szybko wyrzeźbić estetyczną, wymarzoną sylwetkę!

 

Tabela składu
Skład w jednej porcji (1 kapsułka)
ekstrakt z ziaren zielonej kawy 400 mg
kofeina bezwodna 135 mg
ekstrakt z nasion Nutneg 100 mg
sproszkowane liście Sage 50 mg
ALA (kwas alfa-liponowy) 25 mg
ekstrakt z nasion kakaowca 25 mg
ekstrakt z liści i pędów zielonej herbaty 25 mg
Produktu wystarczy na około 40 dni treningowych.*
Składniki: kapsułka pochodzenia roślinnego (hypromeloza, dwutlenek tytanu), dwutlenek krzemu. Ekstrakt z ziaren zielonej kawy (standaryzowany do 45% i 5% kwasu chlorogenowego). Ekstrakt z liści i pędów zielonej herbaty standaryzowany do 15% EGCG [galusan-3-epigallokatechiny.

 

Dawkowanie MuscleTech Hydroxycut SX7:

 • Każdego dnia 2 razy dziennie po 1 kapsułce, rano po posiłku i 30min przed treningiem lub główny posiłkiem.

 

Uwagi:

 • Suplement diety  nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
 • Oferowane produkty zostały sklasyfikowane na podstawie kategorii składników odżywczych lub substancji charakteryzujących dany produkt.
 • Skład suplementu został podany w przeliczeniu na jedną porcję produktu zalecaną do spożycia.
 • Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
 • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
 • Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
 • Suplement diety należy przechowywać w temperaturze poniżej  25°C zwanej temperaturą pokojową.
 • Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania. (Przynajmniej 3 miesiące)
 • *Przelicznik zastosowany w odniesieniu do dawkowania producenta i założeniu 3 dni treningowych w tygodniu. 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie www.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Suplementy na rzeźbę Suplementy na masę Odżywki dla początkujących

Strona korzysta z plików cookie. Możesz okreśclić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

×