Pobierz naszą Aplikację mobilną

0 0 0 D
0 0 G
0 0 M
0 0 0 S

Odżywki na spalanie tkanki tłuszczowej - suplementy na rzeźbę

    Suplementy na rzeźbę przy odpowiednio zbilansowanej diecie mogą stanowić bardzo duże wsparcie w drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Stosowanie odżywek na spalanie tkanki tłuszczowej jest skutecznym sposobem na pozbycie się w szybkim tempie nadmiaru tłuszczu z organizmu. Co ważne suplementy na rzeźbę są w stanie pomóc nam utrzymać wymarzoną sylwetkę przez długi czas w dobrej formie. Dodatkowo należy pamiętać, że w okresie redukcyjnym podstawowym krokiem do sukcesu jest stopniowa eliminacja węglowodanów i organicznie kaloryczności spożywanych posiłków. Na pewno skuteczną pomocą będą odżywki na spalanie tkanki tłuszczowej. Wyżej wymienione działania są kluczem do uzyskania wspaniałej rzeźby.

Suplementy na rzeźbę- co to takiego?

     Do podstawowych suplementów na rzeźbę należy zaliczyć wszystkie rodzaje spalaczy tłuszczu. Spalacze tłuszczu to grupa suplementów, których przeznaczeniem jest pomoc w redukcji nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Zwane potocznie „fat burnerami”, charakteryzują się odpowiednią mieszanką składników, która podkręca szybkość przemiany materii oraz zwiększa temperaturę ciała. Efekt ten jest uzyskiwany zarówno podczas spoczynku, jak i w trakcie wysiłku fizycznego. Stąd też odżywki na spalanie tkanki tłuszczowej są najczęściej przyjmowane na czczo lub przed głównym posiłkiem. Celem jest nasilenie termogenezy i usprawnienie procesu trawienia poprzez stymulację metabolizmu.

Czy suplementy na rzeźbę działają?

    Wydanie jakiegokolwiek produktu na rynek suplementów i odżywek dla sportowców jest związane z przeprowadzeniem szeregu testów. Każde badanie ma na celu sprawdzenie zarówno skuteczności danego preparatu, jak i wyeliminowanie niepożądanych działań. W suplementach na rzeźbę, znajdziemy często kofeinę która odpowiadać będzie za ogólne pobudzenie organizmu, wyciągi z roślin np. mącznicy lekarskiej pozwalającej usuwać resztki wody podskórnej. Dodatkowo możemy natrafić na kapsaicynę która w znaczny sposób zwiększa wydatkowanie kalorii, oraz pobudza metabolizm.

Czy odżywki na spalanie tkanki tłuszczowej, czyli popularne 'fat burnery' są skuteczne?

    Otóż przy odpowiedniej diecie i dużej aktywności fizycznej w znacznym stopniu przyczynią się do redukcji tkanki tłuszczowej. Przyjęcie założenia, że samodzielne stosowanie preparatów na odchudzanie przyniesie korzyści, może okazać się zgubne. Bardzo często można spotkać się z sytuacją, w której konsumenci narzekają na brak efektów – co, jak się okazuje, jest podyktowane np. niezmienionymi nawykami żywieniowymi, niewłaściwym bilansem energetycznym bądź zbyt małą ilością ruchu.
Dobra i działająca odżywka na spalanie tkanki tłuszczowej będzie zawierała w swoim składzie właściwie dobrane proporcje działających substancji termogenicznych. Ważne, aby ich działanie było rzeczywiście odczuwalne i umożliwiało przeprowadzenie intensywnego treningu.

    Istnieje wiele metod, którymi można się posiłkować podczas okresu redukcyjnego. Jedną z nich jest stopniowe ograniczenie węglowodanów w diecie. Wówczas organizm przestawia się na spalanie tłuszczów i z nich czerpania energii do funkcjonowania. Oczywiście w celu pozbycia się nadmiaru tłuszczu niezbędny jest również ujemny bilans kaloryczny. Dieta to 70% sukcesu, jednak bez porządnego treningu nie ma szans na uzyskanie wymarzonych rezultatów.

Nutrex Lipo-6 Black 120kaps

Nutrex Lipo-6 Black informacje o produkcie:

Nutrex Lipo-6 Black to kompozycja optymalnie dobranych składników silnie wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej. Substancje wchodzące w skład Nutrex Lipo 6-Black pomagają redukować uczucie głodu, zwiększają poziom skupienia i koncentracji na treningu oraz podnoszą temperaturę ciała. Formuła kapsułek Nutrex Lipo-6 Black została opracowana w taki sposób, aby wchłaniały się jak najszybciej i działały jeszcze skuteczniej poprzez swoją skoncentrowaną formułę, która jest silniejsza od swoich poprzedników z linii Lipo-6 Black. Produkt Nutrex Lipo-6 Black został stworzony z myślą o osobach, które potrzebują wsparcia podczas redukcji tkanki tłuszczowej w postaci silnego i skutecznego spalacza, który działa szybko i aktywnie pomaga gubić kolejne kilogramy podczas ciężkich treningów!

Skład jednej porcji (1 kapsułka):

Chrom (jako pikolinian chromu) 100mcg
Kofeina bezwodna 250mg
N-Acetyl-L-Tyrozyna 110mg
Paullinia Cupana (Paulinia guarana) (nasiona) 100mg
Cytrus Eurantyum (Pomarańcza gorzka) (owoce) 60mg
Capsicum Annuum (Papryczka roczna) (owoce) 5mg
Piper Nigrum (Pieprz czarny) (owoce) 5mg
Składniki: żelatyna, mikrokrystaliczna celuloza, stearynian magnezu, dwutlenek tytanu, krzemionka.  
   

Dawkowanie Nutrex Lipo-6 Black:

 • 1 kapsułka dwa razy dziennie

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW- kopiowanie oraz  rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie www.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Strong Girl SMART WEIGHT LOSS 120kaps

Strong Girl SMART WEIGHT LOSS informacje o produkcie:

Strong Girl SMART WEIGHT LOSS to spalacz dedykowany specjalnie dla kobiet, które potrzebują skutecznego produktu wspomagającego redukowanie poziomu tkanki tłuszczowej. Starannie wyselekcjonowane składniki zawarte w Strong Girl SMART WEIGHT LOSS pomagają przyśpieszyć metabolizm oraz zwiększają koncentrację i energię do treningu. Strong Girl SMART WEIGHT LOSS to połączenie termogeników i przeciwutleniaczy oraz substancji mocno pobudzających organizm. Ponadto, Strong Girl SMART WEIGHT LOSS wzbogacony jest także o substancje, których dostarczanie jest niezbędne dla kobiecego organizmu – witamina B6, B12 i D oraz kwas foliowy. Jest to spalacz, który zawiera wszystkie niezbędne składniki, aby pomóc każdej aktywnej kobiecie jeszcze szybciej wyrzeźbić upragnioną sylwetkę!

 Skład w jednej porcji (2kaps):

 • Caffeine Anhydrous 285mg
 • Mieszanka odchudzająca 685mg
 • Kwas foliowy
 • Witamina B6
 • Witamina B12
 • Witamina D

Dawkowanie Strong Girl SMART WEIGHT LOSS:

 • Dzień 1 - 1 kapsułka, 1x dziennie
 • Dzień 2 i 3 - 2 kapsułki, 1x dziennie
 • Dzień 4 i kolejne - 2 kapsułki, 2x dziennie

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie www.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

MuscleTech Hydroxycut SX7 70kaps

MuscleTech Hydroxycut SX7 informacje o produkcie:

MuscleTech Hydroxycut SX7 to kompletna i skuteczna formuła wspomagająca redukcję tkanki tłuszczowej. Produkt ten wydajnie podnosi poziom energii i skupienia podczas treningu oraz mocno przyśpiesza metabolizm zapewniając długofalowe metabolizowanie tłuszczów. MuscleTech Hydroxycut SX7 polecany jest każdemu, kto poszukuje efektywnego wsparcia podczas redukcji wagi. Szerokie działanie MuscleTech Hydroxycut SX7 to produkt zapewniający nieocenioną pomoc podczas budowy beztłuszczowej masy ciała z jednoczesną utratą tkanki tłuszczowej oraz jeszcze lepszego skupienia podczas wyczerpującego, ciężkiego treningu.

W skład MuscleTech Hydroxycut SX7 wchodzi aż 7 składników aktywnych o zróżnicowanym działaniu m.in.:

 • kofeina - ma silne działanie pobudzające i termogeniczne, zwiększa poziom koncentracji
 • zielona kawa - mocny przeciwutleniacz, pomaga utrzymać optymalny poziom glukozy we krwi
 • zielona herbata - posiada silne właściwości antyoksydacyjne, bierze udział w procesach rozpadu tłuszczów
 • ekstrakt z nasion kakaowca - pomaga w hamowaniu uczucia głodu.

Podsumowując - MuscleTech Hydroxycut SX7 to idealny produkt dla osób potrzebujących szybko wyrzeźbić estetyczną, wymarzoną sylwetkę!

Skład w 1 porcji (1 kapsułka):

ekstrakt z ziaren zielonej kawy (Coffa cenaphora robusta) 400mg
(standaryzowany do 45% i 5% kwasu chlorogenowego)  
kofeina bezwodna 135mg
ekstrakt z nasion Nutneg (Myristica fragrans) 100mg
sproszkowane liście Sage (Salvia officinalis) 50mg
ALA (kwas alfa-liponowy) 25mg
ekstrakt z nasion kakaowca (Theobroma cacao) 25mg
ekstrakt z liści i pędów zielonej herbaty (Camellia sinesis)  
standaryzowany do 15% EGCG [galusan-3-epigallokatechiny] 25mg
Inne składniki: kapsułka pochodzenia roślinnego (hypromeloza, dwutlenek tytanu), dwutlenek krzemu.  

Dawkowanie MuscleTech Hydroxycut SX7:

 • Każdego dnia 2 razy dziennie po 1 kapsułce, rano po posiłku i 30min przed treningiem lub główny posiłkiem.

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie www.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Suplementy na rzeźbę Suplementy na masę Odżywki dla początkujących

Strona korzysta z plików cookie. Możesz okreśclić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

×