Pobierz naszą Aplikację mobilną

0 0 0 D
0 0 G
0 0 M
0 0 0 S

Ciekawostki

Interesuje Cię konkretny temat?

Witamina A

Imponująca moc witaminy A

Dzisiejszy artykuł poświęcony będzie jednej z najwcześniej odktytych witamin, której obecność w diecie jest niezbędna dla prawidłowego fukncjonowania ludzkiego organizmu - witaminie A.

Potas

Potas to bardzo ważny pierwiastek

Dzisiejszy artykuł poświęcony będzie elementarnemu pierwiastkowi, bez którego obecności wiele niezbędnych mechanizmów zachodzących w ludzkim organizmie po prostu nie miałoby prawa zachodzić – pierwiastkiem tym jest potas.

Istotna witamina dla organizmu

Bardzo ważna dla naszego organizmu witamina!

Dzisiejszy artykuł poświęcony będzie bardzo istotnej witaminie, która ma pozytywny wpływ na ludzki organizm, a przez większość osób kojarzona jest przede wszystkim z zapewnieniem optymalnego poziomu krzepliwości krwi - witaminie K.

Tłuszcze w diecie osób katywnych

Dzisiejszy artykuł będzie dotyczyć bardzo ważnej grupy makroskładników w diecie, która nadal przez spore grono osób aktywnych fizycznie uważana jest za źródło kalorii, którego należy się wystrzegać i spożywać jak najmniej.

Omega 6

Nadchodzi kolej na kwasy Omega-6

W dzisiejszym artykule będziemy kontynuować wątek niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. W zeszłym tygodniu (tutaj opcjonalnie link do poprzedniego posta, jak uważacie) scharakteryzowaliśmy sobie kwasy omega-3, dziś kolej przyszła na omega-6. Na początek kilka informacji z dziedziny chemii.

Zdrowe kwasy tłuszczowe.

Omega 3 - kwasy tłuszczowe

O dobroczynnym wpływie kwasów omega-3 na funkcjonowanie ludzkiego organizmu słyszała zapewne większość z Was. Dzisiejszy artykuł będzie poświęcony właśnie tymże kwasom tłuszczowym, co pozwoli lepiej usystematyzować wiedzę na ich temat.

Popularna a zarazem niezwykła witamina C.

Witamina C to substancja, która osobom nieobeznanym w świecie suplementów i dietetyki kojarzy się najczęściej ze zwalczaniem przeziębienia i wspomaganiem odporności, a pierwsze skojarzenie z naturalnymi źródłami witaminy C to cytryna.

Cała prawda o cytrulinie!

Dzisiejszy artykuł dotyczyć będzie bardzo istotnego aminokwasu, który większości osób aktywnych fizycznie od razu kojarzy się (całkowicie słusznie) z pompą mięśniową, jednak lista pozytywnych czynników wynikających z suplementacji cytruliną jest zdecydowanie bardziej rozbudowana.

Popularny Resweratrol - suplement diety.

Dzisiejszy artykuł poświęcony będzie związkowi chemicznemu o bardzo mocnych właściwościach antyoksydacyjnych i działaniu prozdrowotnym – związkiem tym jest resweratrol.

Suplementy na rzeźbę Suplementy na masę Odżywki dla początkujących

Strona korzysta z plików cookie. Możesz okreśclić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

×