Pobierz naszą Aplikację mobilną

0 0 0 D
0 0 G
0 0 M
0 0 0 S

Regularne ceny odżywek

6PAK Nutrition Creatine Monohydrate 500g

6PAK Nutrition Creatine Monohydrate dodatkowe informacje o produkcie:

6PAK Nutrition Creatine Monohydrate jest to monohydrat kreatyny wysokiej jakości. Dzięki niezwykle anabolicznej kreatynie z dodatkiem tauryny (dla lepszej przyswajalności) można zanotować wzrost masy mięśniowej oraz ogólnej siły fizycznej. Monohydrat kreatyny to podstawowy suplement diety każdego sportowca już od ponad 20 lat. W tym czasie został bardzo dobrze przebadany przez naukowców, którzy udowodnili jego działanie. Kolejnym plusem jest to, że nie powoduje negatywnych skutków ubocznych, gdyż w niewielkich ilościach naturalnie występuje w organizmie. Wysoki poziom mikronizacji powoduje szybką przyswajalność oraz bezproblemowe przygotowywanie.

Z wyżej wymienionych powodów, monohydrat kreatyny 6PAK Nutrition Creatine Monohydrate, idealnie nadaje się do stosowania dla zawodowców, ale również dla początkujących sportowców. Regularne stosowanie tego suplementu diety zwiększyć wydolność fizyczną, sprawdzi się również podczas suplementacji cyklicznej.

Skład w jednej porcji (5g):

Wartość energetyczna 20kcal
Monohydrat kreatyny 4700mg
Tauryna 300mg

Dawkowanie 6PAK Nutrition Creatine:

 • 1 porcję zażyć przed treningiem 

 

UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie www.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

7Nutrition TCM Creatine 500g

7Nutrition TCM Creatine informacje o produkcie:

7Nutrition TCM Creatine  jest to idealna kreatyna dla sportowców i osób czynnie uprawiających sport. Wspomaga budowę siły i masy mięśniowej, jest czystym koncentratem wysokiej jakości jabłczanu kreatyny wzbogaconym o, potęgującą jego działanie, taurynę. Zmikronizowany jabłczan kreatyny to forma tego najlepiej przebadanego suplementu wszechczasów, która ma zapewniać najdoskonalsze wchłanianie przez organizm oraz brak zbierania się wody podskórnej. 7Nutrition TCM Creatine jest przeznaczona dla bardziej zaawansowanych bywalców siłowni, ponieważ oprócz jabłczanu kreatyny, nie zawiera absolutnie żadnych dodatków: aromatów, dodatków smakowych, cukru ani wypełniaczy. 

Jabłczan kreatyny to połączenie kreatyny z kwasem jabłkowym. Charakteryzuje się lepszą stabilnością  w kwaśnym środowisku żołądka człowieka. Przekłada się to na możliwość niższego dawkowania jabłczanu w stosunku do monohydratu przy uzyskaniu podobnych efektów. Istnieją również przekonania, że jabłczan kreatyny wpływa na rozwój jakościowej masy mięśni bez retencji wody, jak ma to miejsce w przypadku monohydratu kreatyny. Jeżeli więc zależy nam na poprawie zdolności siłowo-wytrzymałościowych, a niekoniecznie chcemy zwiększać masę ciała, najlepszym wyborem spośród kreatyn będzie jabłczan kreatyny. Ma to szczególnie znaczenie kiedy np. zawodnik musi zmieścić się w danym limicie wagowym. Również w sportach sylwetkowych na etapie redukcji przewagę ma jabłczan kreatyny. Mięśnie charakteryzują się lepszą jakością i nie ma efektu ,,podpuchniętego wyglądu” jak w przypadku stosowaniu monohydratu kreatyny.

Skład jednej porcji:

 • Jabłczan kreatyny 4,75g
 • Tauryna 0,25g

Dawkowanie 7Nutrition TCM Creatine:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcje przed treningiem i 1 porcję po treningu
 • Dzień Nie treningowy:
  1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW- kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie ww.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Activlab Creatine Powder Super 500g

Activlab Creatine Powder informacje o produkcie:

Activlab Creatine Powder jest zalecany przy nadmiernym wysiłku fizycznym w szczególności dla sportowców uprawiających różne dyscypliny jako wspomaganie treningu rekreacyjnego i wyczynowego. Kreatyna to związek naturalnie występujący w organizmie ludzkim. Po dostaniu się do mięśni zwiększa syntezę wysokoenergetycznego związku - ATP. Powoduje to wzrost siły i wytrzymałości mięśni. Dodatkowo w czasie stosowania kreatyny organizm zatrzymuje wodę w mięśniach. Dzięki temu następuje wzrost napięcia wewnątrzkomórkowego, co jest dla komórek mięśniowych wyraźnym sygnałem do wzrostu. Kreatyna bierze udział w transporcie i odbudowie ATP będącego nośnikiem energii w organizmie, zwiększa tempo syntezy protein – dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu. Tani monohydrat kreatyny w proszku Activlab Creatine Powder to odżywka o wysokim rozdrobnieniu 200 mesh, co sprawia, że preparat dobrze się wchłania i łatwo dociera do mięśni.  Odżywka kreatynowa, w połączeniu z odpowiednią dietą oraz treningiem, będzie Twoim sprzymierzeńcem w budowie muskulatury.

Skład jednej porcji (5g):

 • Monohydrat kreatyny 4950mg

Dawkowanie Activlab Creatine Powder:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcje przed treningiem i 1 porcję po treningu
 • Dzień Nie treningowy:
  1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW- kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie ww.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

BiotechUSA Creatine Tablets 200tabs

Biotech Creatine Tablets informacje o produkcie:

Sklep z suplementami i odżywkami dla sportowców powinien zawierać szeroki asortyment. W jego ofercie muszą być suplementy renomowanych marek. Jedną z nich jest BiotechUSA, prężnie rozwijająca się firma dbająca o wysoką jakość swoich produktów.

Biotech Creatine Tablets to jeden z najbardziej sprawdzonych suplementów dostępnych na rynku. W swoim składzie zawiera monohydrat kreatyny w bardzo dużej dawce. W jednej porcji znajduje się aż 5g kreatyny. Kreatyna odgrywa kluczową rolę w dostarczaniu energii do mięśni. Jej stosowanie gwarantuje wzrost siły i masy mięśniowej. Najlepsza odżywka na masę mięśniową to taka która nie niesie za sobą żadnych konsekwencji a spełnia oczekiwania osoby aktywnej. Biotech Creatine Tablets jest suplementem dedykowanym dla osób aktywnych uprawiających różne dyscypliny sportowe. Niezależnie czy Twój trening jest typowo siłowy czy wytrzymałościowy, to suplementacja kreatyną będzie dobrym rozwiązaniem. Tylko odpowiednio wysoka dawka kreatyny ułatwi Ci drogę do wymarzonej sylwetki.

Biotech Creatine Tablets to suplement bardzo innowaycjny. Nie jest to zwykła kreatyna, jest to kreatyna w postaci smacznych cytrynowych gum do żucia. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostarczasz podczas całego treningu stałą i równomierną dawkę kreatyny dokładnie wtedy kiedy Twoje mięsnie najbardziej tego potrzebują. Możesz również z powodzeniem stosować ten preparat w tradycyjny sposób. Połknąć porcję na 30 min przed treningiem, wówczas efekty będą równie zadowalające.

Skład w jednej porcji (5 tabs):

Wartość energetyczna 30kcal
Tłuszcz 0,01g
Węglowodany 7,5g
Witamina C 236mg
Monohydrat kreatyny 5g

Dawkowanie Biotech Creatine Tablets:

 • 1 porcję zażyć tuż przed treningiem, lub stosując w postaci gum do żucia podczas całego dnia. 

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie www.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

BiotechUSA Tri-Creatine Malate 300g

BiotechUSA Tri-Creatine Malate 300g informacje o produkcie:

BioTech Tri-Creatine Malate to skoncentrowany w formie proszku jabłczan kreatyny. Przeznaczony jest dla każdego, kto chce zwiększyć masę oraz siłę mięśni. Jabłczan jest formą kreatyny, która powstaje w wyniku połączenia kreatyny z kwasem jabłkowym. Takie połączenie gwarantuje znakomitą wchłanialność produktu, dzięki czemu można maksymalnie wykorzystać potencjał odżywki. Tri-Creatine Malate jest polecany szczególnie w okresie redukcyjnym, ponieważ przy regularnej suplementacji jabłczanem mięśnie prezentują się optycznie lepiej, niż w przypadku przyjmowania kreatyny w formie monohydratu. Oczywiście nie wyklucza to możliwości suplementacji w okresie budowania masy. Dla osób, których celem jest zwiększenie siły przy jednoczesnym zachowaniu masy na względnie stałym poziomie, Tri-Creatine Malate będzie również świetnym rozwiązaniem. Kreatyna w formie jabłczanu jest na tyle skuteczną i bezpieczną formą, że można jej używać praktycznie na każdym etapie budowania formy. Suplementacja jabłczanem korzystnie wpływa również na regenerację potreningową organizmu.

Dodatkowe atutyBiotechUSA Tri-Creatine Malate:

 

 • Wpływa na przyrost siły
 • Poprawia regenerację
 • Zwiększa anabolizm
 • Wpływa na wzrost masy mięśniowej

Skład jednej porcji:

Tabela składu
Skład w jednej porcji (5g)
Jabłczan kreatyny (Tri Creatine Malate) 5000mg

Dawkowanie BiotechUSA Tri-Creatine Malate 300g:

 • Dni treningowe: jedna porcja przed treningiem druga po treningu
 • Dni nietreningowe: stosować jedną porcję

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie www.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

BSN Creatine DNA 216g

BSN Nutrition Creatine DNA informacje o produkcie:

BSN Nutrition Creatine DNA to odżywka kreatynowa powstała z myślą o wymagających sportowcach. Bazuje na monohydracie kreatyny, który wyróżnia się bardzo dobrą wchłanialnością. Przyczynia się do zwiększenia zdolności wysiłkowych, przyspieszenia masy ciała z ograniczeniem przyrostu tkanki tłuszczowej. Ponadto sprawia, że organizm po ciężkim treningu szybciej wraca do formy. Creatine DNA dostarcza 3,4 gram mikronizowanego Monohydratu Kreatyny, który wspiera siłę, moc oraz beztłuszczową masę ciała, bez stosowania żadnych wypełniaczy czy dodatków. Kreatyna pomaga zasilić twoje mięśnie podczas okresów o wzmożonej intensywności ćwiczeń.

Suplementacja Monohydratem Kreatyny może pomóc uzupełnić zapasy kreatyny w organizmie. Creatine DNA jest bezsmakowa, dlatego też możesz ją dodać do twojego regeneracyjnego shake'a, przedtreningówki albo ulubionego napoju. To najwyższej jakości amerykański produkt w pełni godny zaufania. 

Skład jednej porcji:

 • Monohydrat kreatyny 3400mg

Dawkowanie BSN Nutrition Creatine DNA:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcje przed treningiem i 1 porcję po treningu
 • Dzień Nie treningowy:
  1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW- kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie ww.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Controlled Labs Green Magnitude 835g

Controlled Labs Green Magnitude - informacje o produkcie:

Controlled Labs Green Magnitude to kompleksowa odżywka keratynowa, w której skład wchodzą najlepiej przyswajalne formy magenzowy chelat kreatyny oraz jabłczan. Kreatyna jest niezmiernie ważna w procesie odbudowy ATP, które pełni rolę nośnika energii. Energia jest niezbędna do przeprowadzenia podstawowych syntez jak również do skurczu mięśni. Controlled Labs Green Magnitude dostarczy wystarczającą ilość kreatyny, która w przemianie kreatyny w fosfokreatynę zapewni nam dużą dawkę ATP. Kolejną niezmiernie ważną zaletą stosowania tego stakcu keratynowego jest zapewnienie wysoce anabolicznego środowiska w mięśniach. Dzieje się tak za sprawą zatrzymywania dużej ilości wody w mięśniach. Jest to skutek uboczny stosowania każdego rodzaju kreatyny. Zdolności buforujące Controlled Labs Green Magnitude ograniczą działanie katabolizmu poprzez zachowanie odpowiedniego pH. Przy wyborze kreatyny liczy się również wysoka skuteczność i wchłanialność, która w przypadku firmy Controlled Labs jest niemalże gwarantowana.

Dodatkowe atuty Controlled Labs Green Magnitude:

 • Dodatek Tauryny i Tyrozyny

 • Bardzo dobra rozpuszczalność

 • Poprawia syntezę białek

 • Zapobiega katabolizmowi

 • Zawiera dobrze wchłanialne formy kreatyny

 

Skład w jednej porcji (10,4g):

Tabela składu
Skład w jednej porcji (10,4g)
GREEN Creatine Matrix 5000mg

(2CM) jabłczan dwukreatyny i chelat magnezowy kreatyny (MCC)

 

BTA bezwodna

2000mg
L-tauryna 2000mg
L-tyrozyna 500mg
Składniki: naturalne i sztuczne aromaty, kwas jabłkowy, acesulfam K, dwutlenek krzemu, sukraloza, Tartrazyna, Błękit brylantowy FCF.

Dawkowanie Controlled Labs Green Magnitude:

 • Dzień treningowy:
  1 porcja przed treningiem i 1 porcja chwilę po treningu
 • Dzień nietreningowy:
  1 porcja, np w okolicy śniadania

 

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie www.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

FA CreaCore 350g

FA CreaCore informacje o produkcie:

CreaCore – suplement diety oparty na zaawansowanych formach kreatyn, w tym na popularnej kreatynie HCl (chlorowodorek kreatyny), wzbogacony beta-alaniną w opatentowanej formie CarnoSyn®, która wpływa na ograniczenie akumulacji kwasu mlekowego w pracujących mięśniach a tym samym zmniejsza zakwaszenie mięśni podczas długotrwałych sesji treningowych. Dodatek sproszkowanych nasion kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-graecum L.) dostarczającej 4-hydroksyizoleucynę ma na celu wspomagania ekstrakcji testosteronu, co wpływa na budowę beztłuszczowej masy mięśniowej. Każda forma kreatyny użyta w CreaCore® została dodana w sposób przemyślany, aby Twoje efekty treningowe mogły osiągnąć kolejny, wyższy poziom.

CarnoSyn®, które zawiera ten suplment diety,  to jedyna chroniona na podstawie globalnego patentu forma beta-alaniny, przeznaczona do stosowania w suplementach diety, opatentowana przez firmę Natural Alternatives International. Dostarcza bioprzyswajalną formę beta-alaniny, naturalnie występującego beta aminokwasu ważnego z punktu widzenia syntezy karnozyny. Karnozyna w mięśniach działa jak bufor, czego efektem jest opóźnienie pojawienie się zmęczenia mięśni.

Skład jednej porcji (7g):

 • Chlorowodorek kreatyny 3000mg
 • Jabłczan dikreatyny 1500mg
 • Alfaketoglutaran kreatyny 500mg
 • Beta-alanina 1000mg
 • Kozieradka pospolita 200mg

Dawkowanie FA CreaCore:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcje przed treningiem i 1 porcję po treningu
 • Dzień Nie treningowy:
  1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW- kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie www.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Iron Horse Anabolic Dream 280g

Iron Horse Anabolic Dream informacje o produkcie:

Iron Horse Anabolic Dream to suplement diety, który w jednej porcji zawiera aż 5 form najskuteczniejszych kreatyn, które działając synergicznie przyczyniają się do poprawy parametrów siłowych, wydolnościowych i wspierają budowę masy mięśniowej. Całość wzbogacona Schizandrolem, który dodatkowo wzmacnia działanie kreatyn. Zastosowane w Anabolic Dream kreatyny mają wpływ na zwiększenie wydolności fizycznej podczas krótkotrwałych, powtarzających się ćwiczeń o dużej intensywności.

Magnez wspomaga metabolizm energetyczny, oraz bierze udział w prawidłowym przebiegu funkcji psychicznych (psychologicznych) oraz ma wpływ na zmniejszenie zmęczenia. Cynk wpływa na utrzymanie prawidłowego osoczowego stężenia testosteronu oraz bierze udział w prawidłowym metabolizmie makroskładników. Dodatkowo produkt zawiera ekstrakty z następujących roślin: cytryńca chińskiego, nasion kozieradki, korzenia pietruszki, nasion owsa zwyczajnego, kwiatu bzu czarnego oraz z liścia pokrzywy zwyczajnej, co powoduje, że ten suplement diety, w odróżnieniu od zwykłego monohydratu kreatyny, nie powoduje retencji wody.

Skład w jednej porcji (5g):

 • Jabłczan Trikreatyny1000 mg
 • Pirogronian Kreatyny400 mg
 • Orotan Kreatyny400 mg
 • Kreatyna HCl600 mg
 • Ester Etylowy Jabłczanu Kreatyny600 mg
 • Ekstrakt z Pokrzywy150 mg
 • Ekstrakt z Pietruszki150 mg
 • Ekstrakt z Owsa150 mg
 • Ekstrakt z Czarnego Bzu150 mg
 • Ekstrakt z Cytryńca Chińskiego (Schizandrol A)75 mg
 • Sól Magnezowa Kwasu Cytrynowego (Cytrynian Magnezu)750 mg
 • Cynk5 mg
 • Ekstrakt z Kozieradki Pospolitej250 mg

Dawkowanie Iron Horse Anabolic Dream:

 • Okołotreningowo 1-2 miarki w zależności od zapotrzebowania

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW- kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie ww.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Levrone LevroCrea 240g

Kevin Levrone LevroCrea informacje o produkcie:

LevroCrea to zaawansowany preparat kreatynowy, w którego skład wchodzi łącznie 7 gramów 4 różnych form kreatyny (chlorowodorek kreatyny, jabłczan kreatyny, monohydrat kreatyny oraz azotan kreatyny). Obok standardowego monohydratu kreatyny, preparat został uzupełniony wyjątkowo stabilnymi formami, co przekłada się na wysoką przyswajalność produktu. Wariacja związków kreatynowych dostarcza do organizmu szereg istotnych związków chemicznych przyłączonych do każdej z form kreatyny oraz przyczynia się do zróżnicowanej kinetyki uwalniania cząsteczki kreatyny. Ten preparat kreatynowy polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych. 

Kreatyna to jeden z najbardziej znanych suplementów diety wśród sportowców na całym świecie o naukowo udowodnionym działaniu. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a korzystny efekt takiej suplementacji jest obserwowany przy spożyciu 3 g kreatyny dziennie. Nie ulega wątpliwości, że zaawansowana formuła Crea z serii Levrone pozwala na suplementację kreatynową na najwyższym poziomie. Większa różnorodność to zwiększone pole i forma działania tego najbardziej rozpowszechnionego związku suplementacyjnego dla sportowców.

Skład jednej porcji (6,9g):

 • Chlorowodorek kreatyny 2000mg
 • Jabłczan trikreatyny 2000mg
 • Azotan kreatyny 1000mg
 • Monohydrat kreatyny 2000mg

Dawkowanie Kevin Levrone LevroCrea:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcje przed treningiem i 1 porcję po treningu
 • Dzień Nie treningowy:
  1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW- kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie ww.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Megabol Creatine Alkaline 1500 120kaps

Megabol Creatine Alkaline 1500 informacje o produkcie:

Sklep z odżywkami i suplementami dla sportowców powinien w swojej ofercie zawierać skuteczne suplementy na masę mięśniową. Dlatego też Giełda Suplementów wzbogaca swoją ofertę w mocną formę kreatyny, jaką jest kre alkalyn. Sportowy suplement diety Creatine Alkaline Megabol utrzymuje odpowiedni poziom ATP w mięśniach, co pozwala włóknom mięśniowym pracować na najwyższym poziomie. Dodatkowy atut tego produktu to specjalnie zaprojektowane przez firmę  Megabol kapsułki które pełnią rolę transportera aktywnych składników bezpośrednio do żołądka. Kapsułki, które nie wpływają na odczyn pH dzięki czemu zwiększa się skuteczność tego suplementu na masę mięśniową.

reatyna w preparacie Creatine Alkaline Megabol, w odpowiednio wysokiej dawce przynajmniej, zwiększa zdolność organizmu do radzenia sobie z powtarzalnym, krótkim i intensywnym rodzajem wysiłku, takim jak trening siłowy lub interwałowe cardio. Kre-alkalyn to inaczej buforowany monohydrat kreatyny. Różni się od innych form kreatyny tym, że jest praktycznie najszybciej wchłaniany, bardzo mało obciąża układ pokarmowy i nie zatrzymuje tyle wody, co mono - jest po prostu jej ulepszoną formą najskuteczniejszego suplementu na masę mięśniową, jakim jest monohydrat kreatyny.

Przy zakupie tego mocnego preparatu na przyrost masy mięśniowej warto pamiętać o jego wysokiej jakości. Kreatyna alkaliczna marki Megabol stanowi oryginalny preparat o wysokiej klasie bezpieczeństwa zarejestrowany przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Skład w jednej porcji (2kaps):

buforowany Monohydrat kreatyny o „właściwym pH 1500mg

Dawkowanie Megabol Creatine Alkaline 1500:

 • Spożywać 2-3 kapsułki dziennie na pusty żołądek obficie popijając, natomiast w dni treningowe jedna porcja na 30min przed treningiem i kolejna zaraz po treningu.

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie www.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Olimp Creatine 1250 Mega Caps 400kaps

Olimp CREATINE MEGA CAPS informacje o produkcie:

Olimp CREATINE MEGA CAPS® - jest wysokomikronizowaną postacią kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych, jako fosfokreatyna magazynuje bogatoenergetyczne reszty kwasu fosforowego i dystrybuuje je do syntezy białek. 

Suplementacja diety Olimp CREATINE MEGA CAPS powoduje: - szybką resyntezę ATP (bezpośrednie źródło energii) - znaczny wzrost siły oraz beztłuszczowej masy ciała - działanie antykataboliczne - zwiększone uenergetycznienie organizmu. 1 kapsułka preparatu CREATINE MEGA CAPS zawiera 1250 mg najwyższej jakości mikronizowanej kreatyny.

Skład jednej porcji (2kaps):

 • Monohydrat Kreatyny 2500mg

Dawkowanie Olimp CREATINE MEGA CAPS:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcje przed treningiem i 1 porcję po treningu
 • Dzień Nie treningowy:
  1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW- kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie ww.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

OstroVit Creatine 300g

OstroVit Creatine informacje o produkcie:

Monohydrat kreatyny jest to jedna z skuteczniejszych form kreatyny, której historia stosowania sięga już przeszło 20 lat! Ta prosta forma kreatyny była prekursorem w świecie suplementów i odżywek dla sportowców. Zaliczana do suplementów na siłę i masę wielokrotnie udowadniała swoją skuteczność. Kreatyna jest jedynym tak dobrze znanym i przebadanym suplementem pod kątem bezpieczeństwa. Nie bez powodu sięga po nią zdecydowana większość światowej sławy sportowców. Dzięki niej zmaksymalizujesz efekty swoich starań bez skutków ubocznych. Propozycja marki OSTROVIT jest niesamowicie korzystna – wysoka jakość w dobrej cenie. Trudno o lepszą ofertę!

OSTROVIT CREATINE to najwyższej jakości suplement na masę i siłę. Monohydrat kreatyny, który znajdziemy w eleganckim opakowaniu przygotowanym przez firmę OSTROVIT wielokrotnie potęguje anaboliczne i antykataboliczne działanie kreatyny. Zwiększa siłę i masę mięśniową przy odpowiednio zbilansowanej diecie. OSTROVIT CREATINE jest wysoce efektywny suplementem który przy prawidłowym stosowaniu wraz ze zbilansowaną, dobrze ułożoną dietą, w bardzo krótkim czasie poprawi Twoje dotychczasowe osiągnięcia. Preparaty kreatyny są jednymi z najczęściej stosowanych na rynku, gdyż gwarantują efekty w postaci: zwiększenia wagi ciała, wzrost siły, oraz lepszą wydolność treningową. Kreatyna jako suplement na masę i siłę jest nie tylko wyjątkowo skuteczna; rozsądnie stosowana jest również niezwykle bezpieczna.

Skład jednej porcji (2,5g): 

Monohydrat kreatyny 2357mg
Tauryna 25mg
Witamina B6 2,5mg
Składniki: monowodzian kreatyny, aromaty**, kwas cytrynowy**, chlorowodorek pirydoksyny - witamina B6, sukraloza**, ekstrakt ze stewi** - substancje słodzące.

Dawkowanie OstroVit Creatine:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcje przed treningiem i 1 porcję po treningu
 • Dzień Nie treningowy:
  1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu 

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW- kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie ww.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

OstroVit Creatine 500g

OstroVit Creatine informacje o produkcie:

Monohydrat kreatyny jest to jedna z skuteczniejszych form kreatyny, której historia stosowania sięga już przeszło 20 lat! Ta prosta forma kreatyny była prekursorem w świecie suplementów i odżywek dla sportowców. Zaliczana do suplementów na siłę i masę wielokrotnie udowadniała swoją skuteczność. Kreatyna jest jedynym tak dobrze znanym i przebadanym suplementem pod kątem bezpieczeństwa. Nie bez powodu sięga po nią zdecydowana większość światowej sławy sportowców. Dzięki niej zmaksymalizujesz efekty swoich starań bez skutków ubocznych. Propozycja marki OSTROVIT jest niesamowicie korzystna – wysoka jakość w dobrej cenie. Trudno o lepszą ofertę!

OSTROVIT CREATINE to najwyższej jakości suplement na masę i siłę. Monohydrat kreatyny, który znajdziemy w eleganckim opakowaniu przygotowanym przez firmę OSTROVIT wielokrotnie potęguje anaboliczne i antykataboliczne działanie kreatyny. Zwiększa siłę i masę mięśniową przy odpowiednio zbilansowanej diecie. OSTROVIT CREATINE jest wysoce efektywny suplementem który przy prawidłowym stosowaniu wraz ze zbilansowaną, dobrze ułożoną dietą, w bardzo krótkim czasie poprawi Twoje dotychczasowe osiągnięcia. Preparaty kreatyny są jednymi z najczęściej stosowanych na rynku, gdyż gwarantują efekty w postaci: zwiększenia wagi ciała, wzrost siły, oraz lepszą wydolność treningową. Kreatyna jako suplement na masę i siłę jest nie tylko wyjątkowo skuteczna; rozsądnie stosowana jest również niezwykle bezpieczna.

Skład jednej porcji (2,5g): 

Monohydrat kreatyny 2357mg
Tauryna 25mg
Witamina B6 2,5mg
Składniki: monowodzian kreatyny, aromaty**, kwas cytrynowy**, chlorowodorek pirydoksyny - witamina B6, sukraloza**, ekstrakt ze stewi** - substancje słodzące.

Dawkowanie OstroVit Creatine:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcje przed treningiem i 1 porcję po treningu
 • Dzień Nie treningowy:
  1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu 

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW- kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie ww.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Scitec Crea Star 270g

SCITEC Crea Star informacje o produkcie:

Scitec wypuścił na rynek nową odsłonę sztandarowego suplementu na siłę i masę jakim jest creatyna. Crea Star, dzięki wysokiej zawartości substancji aktywnych inicjuje eksplozję energii w mięśniach. Zapewnia podaż najbardziej znanych i przebadanych form kreatyny, tj. Kre-Alkalyn, czy buforowany monohydrat kreatyny. Odpowiedniej wielkości dawka kreatyny spożywana codziennie wzmaga wydajność organizmu podczas krótkotrwałych, intensywnych serii treningowych, tj. trening siłowy czy wytrzymałościowy.

Scitec Crea Star dzięki swojemu specjalnie przygotowanemu matrixowi kreatynowemu wraz z insuliną o rozgałęzionym łańcuchu stymuluje białka, wzmagające utylizację kreatyny na kilka sposobów. Dodatkowo skład skutecznego suplementu na masę i siłę jakim jest Crea Star został wzbogacony o glukuronolakton i taurynę. Oba te składniki są niezbędnymi substancjami w procesach funkcjonowania komórek mięśniowych. Producent w swoim suplemencie na siłę zapewnia dużą dawkę magnezu, który odgrywa ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu. Ten mikroskładnik suplementu Crea Star bierze udział w procesie syntezy białka, utrzymaniu równowagi elektrolitowej oraz utrzymaniu tkanki kostnej w dobrej kondycji.

Kolejnym atutem zastosowania magnezu i witaminy B3 w Scitec Crea Star jest poprawa w funkcjonowaniu układu nerwowego. Dodatkowo w/w składniki wpływają również na redukcję zmęczenia organizmu, wspomagają przemiany metaboliczne prowadzące do wytworzenia energii oraz mają dobroczynny wpływ na kondycję psychiczną.

Skład jednej porcji (9g):

Mieszanka Crea Star  
Monohydrat kreatyny, Mikronizowany Monohydrat kreatyny MicronTec, Kreatyna bezwodna, Cytrynian kreatyny, Pirogronian kreatyny 4415mg
Mieszanka CRE/Absorp  
Tauryna 500mg
Glukuronolakton 300mg
CreaPep 100mg
GlutaZorb 100mg
Mieszanka wspomagająca  
Tlenek magnezu 109,4mg
Kwas jabłkowy 10mg
Amid kwasu nikotynowego 2,52mg
Monohydrat kreatyny, emulgator (Mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), aromat (cola), regulator kwasowości (Kwas cytrynowy), Tauryna, D-Glukuronolakton, substancje słodzące (Sukraloza, Acesulfam K), Tlenek magnezu, barwnik (Karmel amoniakalno-siarczynowy), Creapep [Hydrolizowane białko serwatki, Kazeina micelarna (z mleka)], GlutaZorb (Instantyzowana L-glutamina), Mikronizowany Monohydrat kreatyny, substancja zagęszczająca (Guma ksantanowa), Kreatyna bezwodna, Cytrynian kreatyny, Pirogronian kreatyny, Kre-Alkalyn® (buforowany Monowodzian Kreatyny), Kwas DL-jabłkowy, Amid kwasu nikotynowego

Dawkowanie SCITEC Crea Star:

 • Dni treningowe: jedna porcja przed treningiem
 • Dni nietreningowe: jedna porcja rano

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie www.gieldasuplementow.pl jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

 

Scitec Mega KRE-ALKALYN 80caps

Scitec Mega Kre-Alkalyn informacje o produkcie:

Sklep z odżywkami i suplementami dla sportowców powinien w swojej ofercie zawierać skuteczne suplementy na masę mięśniową. Dlatego też Giełda Suplementów wzbogaca swoją ofertę w mocną formę kreatyny, jaką jest kre alkalyn. Nowoczesne rozwiązanie zaproponowane przez renomowaną firmę Scitec pozwoli osiągnąć jeszcze większe efekty i przyrosty masy mięśniowej. Scitec Mega Kre-Alkalyn to preparat wytwarzany w specjalnie opatentowanym procesie. Dzięki nowoczesnej technice uzyskano formę kreatyny, która jest buforowana tak, aby mieć „odpowiednie pH” i tym samym spowolnić jej konwersję do Kreatyniny. Ma to na celu sprawienie, że będzie cały proces będzie bardziej stabilny i łatwiejszy do wykorzystania przez organizm.

Kreatyna w preparacie Scitec Mega Kre-Alkalyn, w dawce przynajmniej 3 gramów dziennie, zwiększa zdolność organizmu do radzenia sobie z powtarzalnym, krótkim i intensywnym rodzajem wysiłku, takim jak trening siłowy lub interwałowe cardio. Kre-alkalyn to inaczej buforowany monohydrat kreatyny. Różni się od innych form kreatyny tym, że jest praktycznie najszybciej wchłaniany, bardzo mało obciąża układ pokarmowy i nie zatrzymuje tyle wody, co mono - jest po prostu jej ulepszoną formą najskuteczniejszego suplementu na masę mięśniową, jakim jest monohydrat kreatyny.

Skład w jednej porcji (3kaps):

buforowany Monohydrat kreatyny o „właściwym pH 3134mg

Dawkowanie Scitec Mega Kre-Alkalyn:

 • Spożywać 3 kapsułki dziennie na pusty żołądek obficie popijając, natomiast w dni treningowe jedna porcja na 30min przed treningiem.

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie www.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Trec CM3 1250 180kaps

TREC CM3 1250 informacje o produkcie:

TREC CM3 1250 to preparat zawierający jabłczan kreatyny. Jest to stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Regularna suplementacja 3 g kreatyny dziennie zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. CM3 1250 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

Kreatyna w połączeniu z jabłczanem tworzy sól zwaną jabłczanem kreatyny (Tri-creatine malate). W odróżnieniu od klasycznego monohydratu charakteryzuje się wysoką przyswajalnością. Jabłczan to stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Dzięki temu, że jest lepiej przyswajalna można stosować mniejsze dawki uzyskując identyczny efekt anaboliczny (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezużytecznej kreatyniny).

Skład jednej porcji (4kaps):

 • Jabłczan kreatyny 3750mg

Dawkowanie TREC CM3 1250:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcję przed treningiem i 1 porcję po treningu
 • Dzień Nie treningowy:
  1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW- kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie ww.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Trec CM3 360kaps

TREC CM3 informacje o produkcie:

TREC CM3 to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan Kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu Jabłczan Kreatyny nie wywołuje typowych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. CM3 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

Kreatyna w połączeniu z jabłczanem tworzy sól zwaną jabłczanem kreatyny (Tri-creatine malate). W odróżnieniu od klasycznego monohydratu charakteryzuje się wysoką przyswajalnością. Jabłczan to stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Dzięki temu, że jest lepiej przyswajalna można stosować mniejsze dawki uzyskując identyczny efekt anaboliczny (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezużytecznej kreatyniny).

Dodatkowe atuty TREC CM3:

 • Wpływa na przyrost siły
 • Poprawia regenerację
 • Zwiększa anabolizm
 • Wpływa na wzrost masy mięśniowej

Skład jednej porcji:

Tabela składu
Skład w jednej porcji (7g)
Jabłczan kreatyny 6650mg

Dawkowanie TREC CM3:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcję przed treningiem i 1 porcję po treningu
 • Dzień Nie treningowy:
  1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW- kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie ww.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Trec CM3 powder 250g

TREC CM3 informacje o produkcie:

TREC CM3 to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan Kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu Jabłczan Kreatyny nie wywołuje typowych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. CM3 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

Kreatyna w połączeniu z jabłczanem tworzy sól zwaną jabłczanem kreatyny (Tri-creatine malate). W odróżnieniu od klasycznego monohydratu charakteryzuje się wysoką przyswajalnością. Jabłczan to stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Dzięki temu, że jest lepiej przyswajalna można stosować mniejsze dawki uzyskując identyczny efekt anaboliczny (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezużytecznej kreatyniny).

Dodatkowe atuty TREC CM3:

 • Wpływa na przyrost siły
 • Poprawia regenerację
 • Zwiększa anabolizm
 • Wpływa na wzrost masy mięśniowej

Skład jednej porcji:

Tabela składu
Skład w jednej porcji (7g)
Jabłczan kreatyny 6650mg

Dawkowanie TREC CM3:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcję przed treningiem i 1 porcję po treningu
 • Dzień Nie treningowy:
  1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW- kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie ww.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Trec CM3 powder 500g

TREC CM3 informacje o produkcie:

TREC CM3 to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan Kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu Jabłczan Kreatyny nie wywołuje typowych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. CM3 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

Kreatyna w połączeniu z jabłczanem tworzy sól zwaną jabłczanem kreatyny (Tri-creatine malate). W odróżnieniu od klasycznego monohydratu charakteryzuje się wysoką przyswajalnością. Jabłczan to stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Dzięki temu, że jest lepiej przyswajalna można stosować mniejsze dawki uzyskując identyczny efekt anaboliczny (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezużytecznej kreatyniny).

Skład jednej porcji (7g):

 • Jabłczan kreatyny 6650mg

Dawkowanie TREC CM3:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcję przed treningiem i 1 porcję po treningu
 • Dzień Nie treningowy:
  1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW- kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie ww.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Universal Creatine 200g

Universal Creatine informacje o produkcie:

Universal Creatine przeznaczony jest dla osób dążących do rozbudowy masy mięśniowej i poprawy wydolności. Zawiera wysokiej jakości monohydrat kreatyny. Monohydrat kreatyny jest to cząsteczką kreatyny połączoną z cząsteczką wody. CreaPure, które zawiera ten suplement dla spotowców, to z kolei opatentowana forma monowodzianu kreatyny, która charakteryzuje się najwyższym stopniem rozdrobnienia i bardzo dużą czystością. Zastosowany w preparacie surowiec został wyprodukowany w Niemczech gdzie obowiązują rygorystyczne normy sanitarne a proces produkcyjny stoi zawsze na najwyższym poziomie.

ATP (trifosforan adenozyny) jest źródłem energii dla wszystkich skurczów mięśni (budowanie mięśni). Energia jest wytwarzana, gdy ATP uwalnia swoje GRUPY fosforanowe (ATP staje się wówczas ADP). Kreatyna zwraca fosforan z powrotem do ADP, powodując odnowienie ATP i tym samym przywracając zasoby ATP. Dzięki temu jesteś w stanie ćwiczyć ciężej, dłużej i bardziej efektywnie. Stosowanie kreatyny zwiększy Twoją siłę i osiągi. Może pomóc w budowaniu masy beztłuszczowej poprzez powiększanie wielkości i uwadnianie komórek mięśniowych, tym samym tworząc niezbędne środowisko anaboliczne do wzrostu.

Skład jednej porcji (30g):

 • Monohydrat Kreatyny 5g

Dawkowanie Universal Creatine:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcje przed treningiem i 1 porcję po treningu
 • Dzień Nie treningowy:
  1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW- kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie ww.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Universal Creatine 500g

Universal Creatine informacje o produkcie:

Universal Creatine przeznaczony jest dla osób dążących do rozbudowy masy mięśniowej i poprawy wydolności. Zawiera wysokiej jakości monohydrat kreatyny. Monohydrat kreatyny jest to cząsteczką kreatyny połączoną z cząsteczką wody. CreaPure, które zawiera ten suplement dla spotowców, to z kolei opatentowana forma monowodzianu kreatyny, która charakteryzuje się najwyższym stopniem rozdrobnienia i bardzo dużą czystością. Zastosowany w preparacie surowiec został wyprodukowany w Niemczech gdzie obowiązują rygorystyczne normy sanitarne a proces produkcyjny stoi zawsze na najwyższym poziomie.

ATP (trifosforan adenozyny) jest źródłem energii dla wszystkich skurczów mięśni (budowanie mięśni). Energia jest wytwarzana, gdy ATP uwalnia swoje GRUPY fosforanowe (ATP staje się wówczas ADP). Kreatyna zwraca fosforan z powrotem do ADP, powodując odnowienie ATP i tym samym przywracając zasoby ATP. Dzięki temu jesteś w stanie ćwiczyć ciężej, dłużej i bardziej efektywnie. Stosowanie kreatyny zwiększy Twoją siłę i osiągi. Może pomóc w budowaniu masy beztłuszczowej poprzez powiększanie wielkości i uwadnianie komórek mięśniowych, tym samym tworząc niezbędne środowisko anaboliczne do wzrostu.

Skład jednej porcji (30g):

 • Monohydrat Kreatyny 5g

Dawkowanie Universal Creatine:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcje przed treningiem i 1 porcję po treningu
 • Dzień Nie treningowy:
  1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW- kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie ww.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Universal STORM 759g

Universal STORM informacje o produkcie:

UNIVERSAL Storm to znana odżywka kreatynowa, powodująca szybki przyrost masy mięśniowej w krótkim czasie, od lat ciesząca się niezmienną popularnością pośród sportowców, obecnie nieco zmodyfikowana, o jeszcze lepszym składzie. Jej cechą charakterystyczną jest formuła z czterema formami kreatyny w celu zwiększenia jej mocy, w nowej zaś postaci jest ich aż sześć.

W skład Universal Storm wchodzą glikocjamina i betaina, które wpływają na zwiększanie produkcji własnej kreatyny, innowacyjny jest także system rozszerzający naczynia AKG. Również jabłczan cytruliny, tauryna i booster energii to podstawowe elementy tego środka. Uważa się, że nowa postać suplementu jest jednym z najsilniejszych środków na świecie pośród obecnie produkowanych, a na pewno najbardziej skutecznych.

Producent zastosował w swojej nowej odżywce, a właściwie w jej nowej postaci Universal Storm jabłczan kreatyny w postaci dwumolekularnej oraz trójmolekularnej, poza tym monohydrat oraz kreatynowy chelat magnezowy. Do tego dochodzi specjalnie opatentowany system umożliwiający transport oraz optymalizatory metaboliczne.

Skład jednej porcji:

 • Mieszanka Hypervol 5000mg
  monohydrat kreatyny, di-jabłczan kreatyny, TCM Creatine
 • INOXsulin-7 3750mg
  L-Tautyna, jabłczan cytruliny, arginina AKG, Beta alanina, ALA

Dawkowanie Universal STORM:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcje przed treningiem i 1 porcję po treningu
 • Dzień Nie treningowy:
  1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW- kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie ww.gieldasuplementow.pl jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

Vitalmax Monohydrate Creatin 500g

Vitalmax Monohydrate Creatin informacje o produkcie:

Regularna suplementacja Vitalmax Monohydrate Creatin zwiększa beztłuszczową masę ciała, powoduje wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej, poprawia ogólną kondycję organizmu, podnosi zdolność wysiłkową i adaptację treningową. Już po kilku dniach stosowania mięśnie staja się większe i bardziej napompowane. Poprawia się wydolność organizmu, dzięki czemu możliwe są dłuższe, efektywniejsze treningi. Stopień rozdrobnienia 250 MESH wpływa na lepsze wchłanianie kreatyny przez organizm.

Kreatyna to związek naturalnie występujący w organizmie ludzkim. Ułatwia produkcję energii (ATP), nasila procesy anaboliczne i stymuluje wzrost białek mięśniowych, potęguje siłę skurczu mięśnia oraz zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych. Posiada również silne właściwości antykataboliczne, wydatnie przyspiesza okres regeneracji potreningowej. 

Skład jednej porcji (6g):

 • monohydrat kreatyny 4,97g
 • tauryna 0,02g
 • witamina B6 0,003g

Dawkowanie Vitalmax Monohydrate Creatin:

 • Dzień Treningowy:
  1 porcje przed treningiem i 1 porcję po treningu
 • Dzień Nie treningowy:
  1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu

 

© UWAGA OPIS AUTORSKI GIEŁDY SUPLEMENTÓW - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie www.gieldasuplementow.pl jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 9 000 zł netto.

 

Suplementy na rzeźbę Suplementy na masę Odżywki dla początkujących

Strona korzysta z plików cookie. Możesz okreśclić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

×