Pobierz naszą Aplikację mobilną

0 0 0 D
0 0 G
0 0 M
0 0 0 S

Czym jest Giełda Suplementów?

Giełda Suplementów to internetowy sklep z suplementami i odżywkami dla osób aktywnych!

Jesteśmy jednym z dealerów suplementów i odżywek w Polsce. Swoją działalność opieramy na organizowaniu grupowego zakupu suplementów i ich odsprzedaży. Nasze produkty trafiają zarówno do detalistów jak i do hurtowników. Jesteśmy firmą z niekonwencjonalnym podejściem oferującym większe możliwości naszym klientom. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom nasi odbiorcy mają możliwość zakupić towar najwyższej jakości w korzystnych cenach. Czasowy zakup towaru pozwala na zorganizowanie odpowiednio dużej liczby zamówień dzięki czemu możemy „kupować więcej sprzedając taniej”.

Co nas wyróżnia?

Innowacyjność

Rozwiązania grupowego zakupu suplementów daje większe możliwości finalnym odbiorcom. Dzięki tej metodzie to klient wpływa na ostateczną cenę towaru.

Standardy

Przestrzegamy rygorystycznie standardów związanych z branżą suplementów i odżywek. Nasze produkty są najwyższej jakości, przechowywane i pakowane w odpowiednich warunkach.

Terminowość

Stawiamy bardzo duży nacisk na terminowe dostarczenie przesyłek. Chcemy aby klient był w pełni zadowolony z naszych usług.

Zaangażowanie

Jednym z naszych priorytetów jest utrzymanie na wysokim poziomie relacji z klientami. To dzięki wam nasza firma istnieje, to wy tworzycie Giełdę Suplementów.

 

 

 

Dlaczego warto u nas kupować?

Dlaczego warto wybrać nasz sklep internetowy z suplementami i odżywkami dla sportowców?

Jeżeli twoim celem jest dokonać najlepszego wyboru przy zakupie suplementów dodatkowo liczy się dla Ciebie jakość i cena danego produktu to Giełda Suplementów jest tym czego potrzebujesz. Nasza platforma handlowa pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, dokonać odpowiedniego wyboru na drodze do uzyskania wymarzonej sylwetki. Bez problemów, bez wychodzenia z domu możesz otrzymać na czas produkty renomowanych marek.

Dzięki nam otrzymasz merytoryczne wsparcie w dawkowaniu, oraz wyborze odpowiedniego dla Ciebie suplementu w oparciu o indywidualne potrzeby i zasobność portfela.

A wszystko to jest możliwe dzięki Giełdzie Suplementów która jest platformą handlową oferującą zakup suplementów i odżywek w innowacyjny sposób. Po raz pierwszy to od klientów będzie zależała ostateczna cena produktu. Tylko tutaj będziecie mogli dostać produkty wysokiej jakości w niskiej cenie!. 

Załóż konto i zamawiaj wygodnie!

Zamawianie i zakup za pośrednictwem Giełdy Suplementów jest dziecinnie proste. Zakładasz konto wybierasz produkt który Cię interesuje. Po kliknięciu na przycisk „złóż zamówienie” w momencie gdy zegar nadal odlicza czas, cena wybranego przez Ciebie asortymentu może jeszcze zmaleć. Jeżeli do końca trwania aukcji cena nie zmaleje to otrzymasz towar po regularnej cenie którą zaakceptowałeś wcześniej. W momencie gdy zakończy się odliczanie czasu należy dokonać płatności i spokojnie poczekać aż kurier z przesyłką zapuka do drzwi.

Jak oceniają nas klienci?

Firma kurierska

smile
neutral
bad

93% ocenia pozytywnie

Kontakt z nami

smile
neutral
bad

95% ocenia pozytywnie

Forma płatności

smile
neutral
bad

93% ocenia pozytywnie

Czas realizacji zamówienia

smile
neutral
bad

90% ocenia pozytywnie

Zgodność towaru z zamówieniem

smile
neutral
bad

98% ocenia pozytywnie

Wrażenia pozakupowe

smile
neutral
bad

95% ocenia pozytywnie

Suplementy na rzeźbę Suplementy na masę Odżywki dla początkujących

Strona korzysta z plików cookie. Możesz okreśclić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

×