Pobierz naszą Aplikację mobilną

0 0 0 D
0 0 G
0 0 M
0 0 0 S
ranking suplementów

Ranking TOP 5 Aminokwasów

Poniższy ranking TOP 5 Aminokwasów został sporządzony na podstawie opinii klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Kolejnym kryterium wyboru, jaki warunkował pozycję danej odżywki to zestawienie mocnych i słabych stron. Suplementy trafiające na najwyższe pozycje budziły duże zainteresowanie oraz fantastycznie spełniały oczekiwania. Na podstawie tak stworzonej listy odżywek w każdej kategorii dużo łatwiej będzie podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego preparatu dla nas samych. Cały ranking jest systematycznie aktualizowany, dlatego co kwartał znajdziesz tutaj nowości oraz sprawdzone pozycje polecane przez ludzi aktywnych!

1
produkt

BSN Amino-X 1015g

Nasz ranking otwiera znakomite BSN Amino X. Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) występują tu w najbardziej popularnej proporcji 2:1:1. Ponadto, produkt wzbogacony jest o taurynę, witaminę D, witaminę B6, L-argininę oraz L-alaninę.Na ogromne wyróżnienie zasługuje fakt, że BSN Amino X to niezwykle innowacyjny produkt w swojej kategorii – producent zastosował tu instanizowaną, musującą formułę aminokwasową i jest to pierwszy tego typu produkt dostępny na rynku w Polsce. To nie koniec zalet – suplement smakuje świetnie i choć nie należy do najtańszych, to jest zdecydowanie bardziej ekonomiczny niż wicelider zestawienia, dlatego też w pełni zasłużenie BSN Amino X zajęło pierwsze miejsce w rankingu suplementów zawierających aminokwasy.

 

2
produkt

Muscletech Amino Build Next Gen 280g

 

Miejsce drugie przypadło Muscletech Amino Build Next Gen, które oprócz aminokwasów BCAA (izoleucyna, leucyna i walina) zawiera szereg dodatkowych składników efektywnie wspomagających wytrzymałość oraz regenerację potreningową. W skład tej odżywki wchodzą: witamina B6, witamina B12, sód, potas, tauryna, L-glutamina, L-alanina, beta-alanina, kofeina oraz elektrolity. Połączenie tych składników wraz z aminokwasami rozgałęzionymi sprawia, że jest to bardzo skuteczny produkt. Wszystko to w kilku pysznych wariantach smakowych – świetny skład i smak Amino Build Next Gen zapewnił temu produktowi jak najbardziej zasłużone drugie miejsce. Jedynym minusem jest wysoka cena – tylko ten czynnik sprawił, że Amino Build ustąpiło BSN Amino X miejsca lidera.

 

3
produkt

SFD BCAA + G-Max 2.0 500g

Na trzecim miejscu uplasowało się SFD BCAA + G-Max 2.0 500g. To klasyczne połączenie aminokwasów rozgałęzionych (proporcje 2:1:1) ze sporym dodatkiem L-glutaminy. Nie zawiera szeregu dodatków, tak jak suplementy, które zajęły wyższe lokaty, ale za to jest zdecydowanie tańszym produktem. Te czynniki, w połączeniu z dobrą rozpuszczalnością i bardzo dobrym smakiem zadecydowały, że BCAA G-max ostatecznie zajęło miejsce na najniższym stopniu podium.

 

4
produkt

Scitec 100% Essential Amino Matrix 180g

 

Tuż za pierwszą trójką ulokował się SCITEC 100% Essential Amino Matrix. Bardzo dobry jakościowo produkt, który oprócz BCAA posiada w składzie wszystkie aminokwasy egzogenne (EAA), czyli te, których organizm ludzki nie jest w stanie samodzielnie produkować i musi dostarczać je z zewnątrz – należą do nich również BCAA. W odróżnieniu od suplementów, które ulokowały się na podium, 100% Essential Amino Matrix nie posiada żadnych dodatkowych składników, ale pełny profil aminokwasów egzogennych połączony z dobrym smakiem i rozpuszczalnością zapewnił tej odżywce czwarte miejsce.

 

5
produkt

Activlab EAA Xtra 500g

Suplementy na rzeźbę Suplementy na masę Odżywki dla początkujących

Strona korzysta z plików cookie. Możesz okreśclić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

×