Pobierz naszą Aplikację mobilną

0 0 0 D
0 0 G
0 0 M
0 0 0 S

TOP 5 Najlepszych odżywek białkowych - Ranking

ranking suplementów

Ranking TOP 5 Odżywek białkowych

Poniższy ranking TOP 5 ODŻYWEK BIAŁKOWYCH został sporządzony na podstawie opinii klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Kolejnym kryterium wyboru, jaki warunkował pozycję danej odżywki to zestawienie mocnych i słabych stron. Suplementy trafiające na najwyższe pozycje budziły duże zainteresowanie oraz fantastycznie spełniały oczekiwania. Na podstawie tak stworzonej listy odżywek w każdej kategorii dużo łatwiej będzie podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego preparatu dla nas samych. Cały ranking jest systematycznie aktualizowany, dlatego co kwartał znajdziesz tutaj nowości oraz sprawdzone pozycje polecane przez ludzi aktywnych!

1
produkt

Extensor Izolat 97% 1000 g

Liderem naszego zestawienia bez wątpienia pozostaje białko firmy Extensor. Izolat stworzony przez tego producenta zaskakuje wysoką ilością białka na poziomie 97%. Białko pochodzenia serwatkowego pozbawione laktozy o neutralnym smaku i wysokiej przyswajalności zasługuje na słowa uznania. W produkcie nie znajdziemy żadnych dodatkowych substancji słodzących ani dodatków podbijających sztucznie zawartość białka w porcji. Oczywiście nie ma produktów idealny tak też jest w tym przypadku. Jedynym minusem może być brak smaków do wyboru, – co dla wielu osób jest czynnikiem decydującym.

2
produkt

ON 100% Whey Gold Standard 2270g

Drugą pozycję zajmuje bardzo popularna odżywka białkowa, jaką jest Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard. Wielokrotnie była odznaczana, jako najlepszy produkt na świecie w swojej klasie. Oceny, jakie zebrał ten suplement nie były bezpodstawne. Jest to wysokiej, jakości kompleks białkowy stworzony na bazie izolatu i koncentratu białka serwatkowego. 100% Whey Gold Standard to odżywka o doskonałej rozpuszczalności i niesamowitym smaku. Dodatek enzymów trawiennych jest kolejnym mocnym atutem. Podstawowym zadaniem w/w enzymów jest maksymalne przyśpieszenie procesu trawienia oraz przyswajania substancji odżywczych. Firma Optimum Nutrition istnieje od 1986r tak, więc zebrane doświadczenie przez te wszystkie lata przekłada się na finalny efekt- doskonałą odżywkę białkową. Jedyny minus, jaki widzimy to wysoka cena za suplement nie będący stu procentowym izolatem białka serwatkowego. Takim sposobem Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard trafia na drugą pozycję w naszym rankingu odżywek białkowych.

3
produkt

Syntrax Matrix 5.0 2270g

Ranking odżywek białkowych przywitał na trzeciej pozycji białko Syntrax Matrix 5.0. Jest to bardzo ciekawa propozycja, której nie można było pominąć w zestawieniu najlepszych odżywek białkowych. Produkt ten wyróżnia się na tle konkurencji swoim składem oraz niesamowitym smakiem. Wspaniała rozpuszczalność jest również dużym atutem tego suplementu. Matrix 5.0 to kompleks białkowy składający się z ultrafiltrowanego koncentratu białka serwatki oraz mleka i niedenaturyzowanej albuminy jaj. Dzięki zastosowaniu w/w frakcji Syntrax otrzymał szeroki profil aminokwasów, oraz bardzo dobrą wartość biologiczną. Spory dodatek glutaminy w tej pysznej odżywce białkowej potęguje siłę anaboliczną i antykataboliczną produktu. Pierwszym dwóm konkurentom Syntrax Matrix ustępuje jedynie z powodu zastosowanych różnych frakcji białkowych jednakże w tym wypadku zestawienie cena, jakość wypada bardzo dobrze.

4
produkt

BiotechUSA ISO Whey Zero 2270g

BiotechUSA Iso Whey Zero to odżywka białkowa, która wylądowała w naszym zestawieniu na czwartej pozycji. Wysoka, jakość suplementów zamkniętych w estetycznych opakowaniach powoduje, że BiotechUSA podbija serca Polaków. Iso Whey Zero to izolat białka serwatki bez dodatku cukru (sacharozy) i tłuszczy trans. Bardzo szeroka gama smakowa również jest dużym atutem tej odżywki białkowej. Należy tutaj wspomnieć o składzie, w którym znajdziemy sporą dawkę aminokwasów BCAA oraz EAA. Na tle konkurencji BiotechUSA Iso Whey Zero wypada bardzo dobrze jedyne minusy, o jakich należy wspomnieć to stosunkowo wysoka cena jak za 84% białka przypadające na 100g produktu oraz słodki smak całej serii zero spowodowany dodatkiem sukralozy i glukozydu stewiolowego. Biorąc pod uwagę opinie klientów, oraz plusy i minusy BiotechUSA Iso Whey Zero czwarta pozycja w naszym rankingu jest uzasadniona.

5
produkt

SFD WPC Protein Plus 750g

Ranking TOP 5 najlepszych odżywek białkowych zamyka produkt SFD WPC Protein Plus. Jest to podstawowa odżywka białkowa na bazie koncentratu białek serwatki. Bardzo duża gama smakowa, niska cena produktu, oraz popularność wśród osób aktywnych powoduje, że warto zwrócić uwagę na ten suplement. Na tej podstawie śmiało wrzuciliśmy do naszego rankingu ten produkt obok dużo droższych izolatów białka serwatki. Należy tutaj również nadmienić kolejne plusy SFD WPC Protein, jakimi są dobra rozpuszczalność, oraz brak mącznego posmaku popularnego wśród odżywek w składzie, których znajdziemy dodatek białka pochodzenia roślinnego. Smaki kawowe, czekoladowe nie są bardzo słodkie, co stanowi dla wielu klientów dodatkowy atut.

Suplementy na rzeźbę Suplementy na masę Odżywki dla początkujących

Strona korzysta z plików cookie. Możesz okreśclić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

×