Pobierz naszą Aplikację mobilną

0 0 0 D
0 0 G
0 0 M
0 0 0 S
ranking suplementów

Ranking TOP 5 Kreatyn

Poniższy ranking TOP 5 KREATYN został sporządzony na podstawie opinii klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Kolejnym kryterium wyboru, jaki warunkował pozycję danej odżywki to zestawienie mocnych i słabych stron. Suplementy trafiające na najwyższe pozycje budziły duże zainteresowanie oraz fantastycznie spełniały oczekiwania. Na podstawie tak stworzonej listy odżywek w każdej kategorii dużo łatwiej będzie podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego preparatu dla nas samych. Cały ranking jest systematycznie aktualizowany, dlatego co kwartał znajdziesz tutaj nowości oraz sprawdzone pozycje polecane przez ludzi aktywnych!

1
produkt

Universal STORM 759g

Ranking TOP 5 kreatyn otwiera Universal STORM. Produkt ląduje na pierwszej pozycji całego zestawienia ze względu na sprawdzony skład i gwarantowane efekty potwierdzone przez wielu zwolenników sportów siłowych. Producent zastosował aż 6 anabolicznych form kreatyny, oraz dodatki poprawiające transport i wchłanianie. W składzie znajdziemy dodatkowo L-taurynę wykazującą działanie antykataboliczne, dzięki czemu ograniczymy proces rozpadania białek. Dodatek argininy wpłynie na lepsze ukrwienie mięśni, poprawi proces produkcji tlenku azotu a co najważniejsze arginina jest ważnym prekursorem dla kreatyny. Beta alanina, kwas ALA, hydroksyizoleucyna to kolejne pozycje, które znajdziemy w składzie Universal STORM. Duża popularność, gwarantowane efekty, kompleksowy skład sprawiają, że pozycja lidera nie jest bezpodstawna.

2
produkt

Controlled Labs Green Magnitude 835g

Controlled Labs Green Magnitude znalazł się na drugiej pozycji naszego rankingu. Podejście tego producenta jest nieco inne niż naszego lidera. W składzie znajdziemy tylko dwie formy kreatyny chelat magnezowy kreatyny i jabłczan dwukreatyny uznawane za najlepiej przyswajalne. Znajdziemy tutaj również spory dodatek L-tauryny, L-tyrozyny. Tyrozyna ma działanie pobudzające i poprawiające koncentrację. Większe skupienie na treningu sprawi, że będziemy w stanie wykonać go efektywniej. Wyróżnikiem Controlled Labs Green Magnitude jest dodatek betainy. To jeden z powodów, dla których zwróciliśmy uwagę na tą kreatynę. Betaina bierze udział w procesie tworzenia metioniny a ta wpływa na proces tworzenia kreatyny, oraz odgrywa kluczową rolę w syntezie białek. Wyżej wymienione substancje mogą wpłynąć w znaczący sposób na proces budowania masy mięśniowej, dlatego Green Magnitude zostało uhonorowane drugim miejscem naszego zestawienia.

3
produkt

Levrone LevroCrea 240g

Mocne trzecie miejsce należy do produktu Kevin Levrone LevroCrea. W składzie znajdziemy 4 różne formy kreatyny chlorowodorek kreatyny, jabłczan kreatyny, monohydrat kreatyny oraz azotan kreatyny. Zróżnicowany skład przekłada się na efekty, jakie można uzyskać podczas suplementacji, ponieważ każdy organizm inaczej reaguje na daną formę kreatyny. Levrone LevroCrea nie zawiera w swoim składzie żadnych innych dodatków, dlatego ten stack znalazł się na trzeciej pozycji. Atutem tego produktu jest relatywnie niska cena w porównaniu z poprzednimi konkurentami.

4
produkt

Olimp Creatine 1250 Mega Caps 400kaps

Czwarta pozycja naszego zestawienia TOP 5 Kreatyn należy do bardzo znanego produktu firmy Olimp. Ponadczasowy produkt posiadający rzeszę zwolenników jest doskonałym rozwiązaniem dla osób amatorsko zajmujących się kulturystyką. Wysokomikronizowana forma monohydratu kreatyny zamknięta w wygodnych kapsułkach sprawia, że suplementacja produktem Olimp Creatine 1250 Mega Caps jest bardzo wygodna. Za stosunkowo niską cenę otrzymujemy duże opakowanie kreatyny zawierające aż 400 kapsułek. Warto zwrócić uwagę na ten produkt planując swój plan suplementacyjny.

5
produkt

Activlab Creatine Powder Super 500g

Ostatnia pozycja naszego zestawienia należy do Activlab Creatine Powder. Podstawowa forma kreatyny występująca w wielu wariantach smakowych stanowi pozycje, na którą powinna zwrócić uwagę każda osoba aktywna. Rozdrobnienie monohydratu na poziomie 200mesh nie będzie sprawiało problemów z rozpuszczaniem. Stosunek ilość kreatyny do ceny wychodzi rewelacyjnie, dlatego warto w zestawieniu TOP 5 wspomnieć o tym skutecznym suplemencie.

Suplementy na rzeźbę Suplementy na masę Odżywki dla początkujących

Strona korzysta z plików cookie. Możesz okreśclić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

×