Pobierz naszą Aplikację mobilną

0 0 0 D
0 0 G
0 0 M
0 0 0 S

TOP 5 Najlepszych odżywek na masę - Ranking

ranking suplementów

Ranking TOP 5 Odżywek na masę

Poniższy ranking TOP 5 ODŻYWEK NA MASĘ został sporządzony na podstawie opinii klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Kolejnym kryterium wyboru, jaki warunkował pozycję danej odżywki to zestawienie mocnych i słabych stron. Suplementy trafiające na najwyższe pozycje budziły duże zainteresowanie oraz fantastycznie spełniały oczekiwania. Na podstawie tak stworzonej listy odżywek w każdej kategorii dużo łatwiej będzie podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego preparatu dla nas samych. Cały ranking jest systematycznie aktualizowany, dlatego co kwartał znajdziesz tutaj nowości oraz sprawdzone pozycje polecane przez ludzi aktywnych!

1
produkt

ON Serious Mass 2730g

Optimum Nutrition Serious Mass w naszym zestawieniu TOP 5 odżywek na masę wylądował na drugim miejscu. Pozycja wicelidera została podyktowana pozytywnymi opiniami klientów oraz kompleksowym składem. Jedna porcja to aż 1250kcal, które w krótkim czasie przełożą się na wzrost masy mięśniowej. Dodatkowo w składzie tego gainera znajdziemy olbrzymią dawkę witamin i minerałów. Optimum Nutrition Serious Mass został wzbogacony o glutaminę oraz monohydrat kreatyny, który będzie pozytywnie wpływał na zwiększenie siły i masy mięśniowej. Smak i rozpuszczalność jest również w przypadku tego suplementu bardzo dobra tak, więc z czystym sumieniem można polecić go każdej ćwiczącej osobie. Jedynym minus, przez który ten suplement znalazł się na drugiej pozycji to stosunek ilość/cena.

2
produkt

PVL Mutant Mass 2270g

Legenda wciąż żyje! PVL Mutant Mass to ponadczasowe rozwiązanie, które również przez nas i wielu klientów na całym świecie zostało docenione. Porcja tego gainera dostarczy nam 1060kcal, co w porównaniu z pozostałymi konkurentami nie jest niczym nadzwyczajnym. Nie mniej jednak w składzie tego skutecznego suplementu na masę mięśniową znajdziemy dużo różnorodnych frakcji białkowych, dzięki czemu dostarczymy do naszego organizmu szeroki profil aminokwasowy. Wyróżnikiem tego suplementu jest dodatek oleju MCT oraz sporej ilości tłuszczu siemienia lnianego, co wspomaga pracę układu krążenia i dostarcza dodatkowej energii! PVL Mutant Mass znalazł się na trzeciej pozycji z powodu lekko mącznego posmaku negatywnie odbieranego przez niektórych klientów.

3
produkt

Trec Mass XXL 2000g

Na czwartej pozycji plasuje się sztandarowy produkt na masę mięśniową od firmy TREC, jakim jest Mass XXL. Sama porcja tego gainera jest stosunkowo nie wielka tak, więc porównując kaloryczność z pozostałymi konkurentami należy ten aspekt wziąć pod uwagę. Atutem tego produktu jest duża ilość białka serwatkowego przypadająca na jedną porcję. Węglowodany zastosowane w TREC Mass XXL to odpowiednio dobrane mono-, oligo- i polisacharydy, które zapewnią wysoką dawkę energii i pozytywnie wpływają na proces zdobywania masy mięśniowej. Producent zadbał również o dużą dawkę witamin i minerałów, co czyni ten produkt kompleksowym rozwiązaniem dla niemalże każdej osoby aktywnej pragnącej przytyć. TREC Mass XXL znalazł się w naszym zestawieniu na czwartej pozycji, ponieważ jego skład niczym szczególnym nie wyróżnia się na tle konkurencji. Dużym plusem zapewne jest stosunek, jakość/cena, dlatego nie można było pominąć tej pozycji w rankingu TOP 5 odżywek na masę.

4
produkt

Vitalmax Whey Pro Gainer 2 2250g

Ostatnia pozycja w naszym rankingu suplementów na masę należy do Vitalmax Whey Pro Gainer 2. Znajdziemy w tym suplemencie na masę dużą porcję białka pochodzenia serwatkowego WPC charakteryzującego się wysoką przyswajalnością. Lekko strawny gainer, który odnalazł w świecie kulturystyki wielu zwolenników stanowi bardzo dobrą propozycję dla każdej osoby aktywnej pragnącej zwiększyć swoją masę mięśniową. Producent zadbał również o odpowiednio zbilansowaną kompozycję węglowodanów o różnym stopniu wchłaniania, dzięki czemu dostarczanie energii z suplementu odbywa się w równomierny sposób. Vitalmax Whey Pro Gainer 2 zawiera dodatek kreatyny, tauryny, oraz L-glutaminy, co w procesie budowania masy mięśniowej będzie dodatkowym atutem. Biorąc pod uwagę coraz większą popularność tego suplementu oraz ponadczasowy sprawdzony skład Vitalmax Whey Pro Gainer 2 plasuje się na piątym miejscu naszego zestawienia zamykając tym samym cały ranking.

5
produkt

MuscleTech Cell Tech 2720g

Suplementy na rzeźbę Suplementy na masę Odżywki dla początkujących

Strona korzysta z plików cookie. Możesz okreśclić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

×