Pobierz naszą Aplikację mobilną

0 0 0 D
0 0 G
0 0 M
0 0 0 S

TOP 5 Najlepszych spalaczy tłuszczu - Ranking

ranking suplementów

Ranking TOP 5 Spalaczy tłuszczu

Poniższy ranking TOP 5 SPALACZY TŁUSZCZU został sporządzony na podstawie opinii klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Kolejnym kryterium wyboru, jaki warunkował pozycję danej odżywki to zestawienie mocnych i słabych stron. Suplementy trafiające na najwyższe pozycje budziły duże zainteresowanie oraz fantastycznie spełniały oczekiwania. Na podstawie tak stworzonej listy odżywek w każdej kategorii dużo łatwiej będzie podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego preparatu dla nas samych. Cały ranking jest systematycznie aktualizowany, dlatego co kwartał znajdziesz tutaj nowości oraz sprawdzone pozycje polecane przez ludzi aktywnych!

1
produkt

Dorian Yates Black Bombs 300g

Liderem zestawienia spalaczy został Dorian Yates Black Bombs. Bardzo mocny i skuteczny spalacz, który przeznaczony jest dla osób wysoce zaawansowanych treningowo. Sygnowany jest nazwiskiem legendy kulturystyki – Doriana Yatesa, więc sama ta informacja pozwala przypuszczać, że jest to produkt z najwyższej półki. Patrząc na skład upewnimy się tylko w tym przekonaniu. Black Bombs znakomicie wspomaga koncentrację i daje solidny zastrzyk energii do wykonania ciężkiej, intensywnej sesji treningowej. Przyśpiesza metabolizm, ma bardzo silne działanie termogeniczne, efektywnie pomaga w pozbyciu się wody podskórnej. Ponadto redukuje uczucie głodu i jest dostępny w dwóch formach – kapsułek oraz proszku. Te czynniki zdecydowały, że Black Bombs uplasował się w fotelu lidera suplementów wspomagających spalanie tkanki tłuszczowej.

2
produkt

Activlab FC Extreme Weight Cutting 60caps

Tuż za Dorian Yates Black Bombs ulokował się Activlab Extreme Weight Cutting. Produkt w zamyśle został stworzony pod zawodników uprawiających sporty walki, aby aktywnie, szybko i skutecznie wspomógł utratę wagi przed walką. Oczywiście nie jest to spalacz przeznaczony wyłącznie dla fighterów – można z powodzeniem suplementować się nim podczas uprawiania innych aktywności fizycznych. Ze względu na swój bardzo mocny skład polecany jest dla osób posiadających duży staż treningowy i doświadczenie w stosowaniu spalaczy. Nie zaleca się zbyt długiego stosowania tego produktu, ponieważ jego silny efekt pobudzający i mocne działanie termogeniczne przy regularnym i długotrwałym użytkowaniu może doprowadzić do zaburzeń snu. Stosowany z umiarem i zgodnie z zaleceniami producenta działa znakomicie, dlatego miejsce wicelidera jest jak najbardziej sprawiedliwe.

3
produkt

Warrior Blaze Reborn 90kaps

Miejsce trzecie przypadło Warrior Blaze Reborn – również bardzo mocny spalacz, jednak nie aż tak, jak poprzednicy. Wszystkie substancje zawarte w niniejszym produkcie są popularnymi i bezpiecznymi dla ludzkiego organizmu składnikami wykorzystywanymi do produkcji spalaczy tłuszczu. Połączenie ich w odpowiednich proporcjach, które zastosował tu producent, dale naprawdę świetne rezultaty. Na uwagę zasługuje również bardzo ładnie zaprojektowana etykieta. Ostatecznie Warrior Blaze Reborn ląduje na trzecim miejscu.

4
produkt

MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite 110 kaps

Poza podium znalazł się MuscleTech Hydroxycut Elite. Bardzo dobra cena, uznany producent na rynku suplementów, estetyczne opakowanie i dobry skład. Spora dawka przeciwutleniaczy w postaci ekstraktów roślinnych, które wspomagają termogenezę, pobudzają i poprawiają koncentrację oraz dodatek bardzo skutecznej w walce ze zbędnym tłuszczem L-karnityny w postaci winianu. Te argumenty przełożyły się finalnie na czwartą pozycję w rankingu.

5
produkt

BioTechUSA Super Fat Burner 120kaps

Zestawienie zamyka BioTech Super Fat Burner. Znakomity spalacz dla początkujących oraz osób mających problemy z ciśnieniem, ponieważ nie zawiera kofeiny. Producent postawił tu na sprawdzone w redukcji tkanki tłuszczowej ekstrakty roślinne o silnym działaniu przeciwutleniającym oraz karnitynę w dwóch formach – L-karnityny oraz winianu L-karnityny. Spalacz ten jest dostępny w świetnej cenie, nie działa aż tak mocno jak produkty, które wskoczyły na podium rankingu, przez co jest idealny na rozpoczęcie swojej przygody z suplementami wspomagającymi redukcję tkanki tłuszczowej. Ostatecznie piąte miejsce.

Suplementy na rzeźbę Suplementy na masę Odżywki dla początkujących

Strona korzysta z plików cookie. Możesz okreśclić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

×