Pobierz naszą Aplikację mobilną

0 0 0 D
0 0 G
0 0 M
0 0 0 S

TOP 5 Najlepszych witamin i minerałów - Ranking

ranking suplementów

Ranking TOP 5 Witamin i minerałów

Poniższy ranking TOP 5 WITAMIN I MINERAŁÓW został sporządzony na podstawie opinii klientów, którzy skorzystali z naszych usług. Kolejnym kryterium wyboru, jaki warunkował pozycję danej odżywki to zestawienie mocnych i słabych stron. Suplementy trafiające na najwyższe pozycje budziły duże zainteresowanie oraz fantastycznie spełniały oczekiwania. Na podstawie tak stworzonej listy odżywek w każdej kategorii dużo łatwiej będzie podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego preparatu dla nas samych. Cały ranking jest systematycznie aktualizowany, dlatego co kwartał znajdziesz tutaj nowości oraz sprawdzone pozycje polecane przez ludzi aktywnych!

1
produkt

Controlled labs Orange Triad 270tabs

Nasz ranking suplementów witaminowych otwiera znakomity produkt Controlled Labs Orange Triad. Jest to suplement o bardzo bogatym i wartościowym składzie, ponieważ oprócz witamin i minerałów zawiera także składniki wspomagające układ odpornościowy i zwalczanie wolnych rodników. Dodatkowo w tym kompleksie witaminowo- mineralnym znajdziemy także optymalizatory trawienia oraz składniki dbające o kondycję stawów, dzięki czemu aktywnie wspiera nasz organizm aż na czterech płaszczyznach, co stawia go na niekwestionowanym pierwszym miejscu zestawienia. Orange Triad chroni organizm przed przemęczeniem spowodowanym ciężkimi, intensywnymi treningami i świetnie wspomaga regenerację. Witaminy firmy Controlled Labs to opłacalne rozwiązanie, ponieważ w jednym opakowaniu znajduje się aż 270 tabletek. Producent sugeruje przyjmowanie 6 tabletek na jedną porcję, jednak stężenia składników użytych w tym suplemencie są na tyle wysokie, że połowa tej porcji wystarczy w zupełności dla osoby trenującej rekreacyjnie, aby odczuć satysfakcjonujące działanie. Podsumowując – Orange Triad to suplement o rewelacyjnym składzie i działaniu, który jest bardzo ekonomiczny, ponieważ nawet stosowanie pełnej dawki złożonej z 6 tabletek dziennie wystarczy na 45 dni suplementacji. Bezapelacyjny lider w naszym zestawieniu suplementów uzupełniających dietę w witaminy i minerały.

2
produkt

Olimp VITA-MIN Multiple 60kaps

Na trzecim stopniu podium uplasował się Olimp VITA-MIN Multiple. Jest to sztandarowy produkt uznanej marki Olimp. Zawiera wszystkie niezbędne w diecie sportowca witaminy i minerały w postaci chelatów. Dla wielu osób trenujących, produkt ten to pierwsze skojarzenie z hasłem „witaminy”. Charakterystyczny podział zastosowany przez producenta na kapsułki białe i niebieskie (jedne zawierają witaminy, drugie składniki mineralne) przyczynił się do ogromnej rozpoznawalności i bardzo mocnej pozycji tego produktu na rynku suplementów, dlatego zasłużenie otrzymuje trzecie miejsce w rankingu.

3
produkt

PVL MUTANT Core Multi 90tabs

Na czwartej pozycji znalazł się PVL Mutant Core Multi. Stężenie witamin i minerałów użytych w produkcie firmy PVL jest niższe, niż w trzech poprzednich suplementach, lecz skład nie pozostawia żadnych wątpliwości, że jest to bardzo dobry produkt uzupełniający dietę w niezbędne witaminy oraz składniki mineralne w postaci łatwych do przełknięcia tabletek. Sporym atutem jest niska cena, dlatego też z czystym sumieniem można przyznać Mutant Core Multi miejsce tuż za podium.

4
produkt

FA VitaCore 120kaps

Nasz ranking zamyka FA Vita Core. To, co wyróżnia go od poprzedników, to zastosowanie łatwych do przełknięcia kapsułek żelowych oraz umieszczenie w składzie dodatkowo oleju słonecznikowego bogatego w kwasy tłuszczowe OMEGA-6 i OMEGA-9. Poza tym to klasyczny produkt uzupełniający niedobór witamin i minerałów. Na uwagę zasługuje też estetyczne, ciekawie wykonane opakowanie. Te atuty wystarczyły Vita Core na zajęcie piątego miejsca i zamknięcie zestawienia.

5
produkt

Tested Essentials ZINC 250tabs

Suplementy na rzeźbę Suplementy na masę Odżywki dla początkujących

Strona korzysta z plików cookie. Możesz okreśclić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

×